آرد سوخاری با نان لواش باگت

این روزها از ارد سرخ شده خوب برای لذت بردن از غذا استفاده می شود که با نان لواش یا باگت انجام می شود. این روزها، شما می توانید به ما در یک روند برای مطالعه این غذای خوشمزه ملحق شوید.

انها معمولا از نان بزرگ برای پخت ارد استفاده می کنند به شکلی که در مقابل حرارت قرار دارد و رطوبت در ان برداشته و کاملا خشک می شود.

اگر نان را خشک کنیم، با ارد سرخ شده یا نان برشته شده در فروشگاه به هیچ دلیلی فروخته نخواهد شد و با توجه به تاریخ مصرف، امکان استفاده از ان وجود ندارد، اما انها هنوز سالم هستند، به کارخانه بازگشت و در اجاق برای خشک کردن.

نان هایی که اشکال دارند، پس از خشک شدن اسیاب می شوند و سپس به صورت ارد در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می گردند.

آرد سوخاری با نان لواش

همان طور که قبلا اشاره شد، برای اماده کردن خرده‌های نان، نان‌های مختلف از جمله نان لواش را روی صحنه می‌بریدند. شما می توانید ارد خشک را با مراجعه به فروشگاه های نزدیک خریداری و مصرف کنید.

شما همچنین می توانید ارد در خانه ارائه دهید. پیشنهاد می کنیم با ما همراه شوید. برای تولید ارد سرخ شده، شما می توانید از Lavash یا حتی نان بربری استفاده کنید، شما حتی می توانید از نان خمیر استفاده کنید و می توانید ادویه های بیشتر و کمتر با توجه به سلیقه خود را مخلوط کنید.

در ابتدا، برای گرم کردن نان به یک ماهیتابه که بر روی یک گرمای ملایم قرار می گیرد نیاز است و سپس ان را به چندین قسمت تقسیم می کند که به راحتی خشک می شوند و باید نان را هر چند بار جابجا کرده اند تا ان را به طور یکنواخت برشته و حدود ۱۵ تا ۲۵ دقیقه طول می کشد. پس از این مرحله، بگذارید نان سرد شود و در پلاستیک ریخته شود و شروع به کند شدن با وردونیا یا گوشت گاو کند.

آرد سوخاری با نان باگت

نان تهیه شده از برچی از یک بیسکویت رنگارنگ ساخته می‌شود که تفاوتی با نان باگت ندارد. نان باگت را به چند تکه تقسیم کنید و در فر پیش گرم شده در دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد، در سینی قرار دهید، که قبلا کاغذ روغن شده نان را قرار داده است، و همچنین، مانند روش قبلی، نان را هر چند بار زیر و اجرا کنید تا به نان تست شود، و پس از پایان فرایند، صبر کنید تا نان داغ شود و داخل نایلون یا مواد غذایی ساز، انها را خرد کنید. بهتر است پس از خرد شدن دوباره ان را در کوره قرار دهیم تا کاملا رطوبت ایجاد شود.

 

ارد سوخاری با جو پرک

نوع دیگری از ارد سرخ شده، مشابه ارد قبلی، اما در ترکیب انها استفاده می شود، روغن کاری شده است که ان را مغذی تر و بسیار مفید تر برای کودکان می کند، زیرا مقدار زیادی فیبر دارد و روده را تمیز می کند.

از ارد سرخ شده استفاده کنید تا انواع مواد غذایی مانند مرغ را که دارای طعم جدید است، و استفاده از ان بسیار اسان است، به طوری که مرغ یا میگو کاملا خشک و بدون رطوبت است، مرغ را در ارد سرخ شده قرار دهید و ان را در مخلوط شیر و تخم مرغ به طور مداوم رول کنید، تکرار عمل در دو یا سه مرحله برای پر کردن تمام قطعات مرغ با ارد، سپس در روغن حیوانی اصلی، که در حال حاضر داغ است، با حرارت بالا، به طوری که غذای شیرین و خوشمزه ما اماده خدمت است.

آرد سوخاری خانگی با نان باگت

همانطور که در متن بالا ذکر شد می توان ارد سرخ شده تهیه شده از مراکز معتبر یا نان باگت خانگی را تهیه کرد. شما می توانید نان باگت، نان، یا مقداری غلات را استفاده کنید، و بعد از شکستن به تکه های کوچکتر، در داخل اجاق برای ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید تا کاملا خشک شود و از طریق غربال، به طوری که اگر یک دانه از گرول باقی بماند، دوباره خرد شود.

شما همچنین می توانید ادویه هایی که مطابق سلیقه خود را مانند نمک ید، زردچوبه، پودر پاپریکا، یا اویشن اضافه کنید تا طعم بهتری داشته باشید.

توجه داشته باشید که می‌توانید از نان خشک برای پخت ارد سرخ شده استفاده کنید، اما نان باید خوب باشد و می‌توانید ان را برای مدت یک ماه در فریزر یا مخزن بسته نگه دارید.

طعم بهتر از ارد تازه پخته شده است، از ادویه برای ایجاد عطر بیشتر استفاده کنید.

 

آرد سوخاری خانگی با نان لواش

در صورتی که ارد کافی در دسترس نداشته باشید، می‌توانید از نان باگت خانگی استفاده کنید. درست مانند روش قبلی، پس از خشک کردن لواش و امتناع از دادن الک برای تهیه ارد نرم، بهتر است از نان بزرگ برای این منظور استفاده کرد.

دقت کنید که ارد سرخ شده را در یخچال‌های شیک خانه نگهداری می‌کنید، زیرا اگر ارد در محیط باقی بماند، احتمال کپک شدن ان بیشتر است و اگر متوجه شوید که ارد شبنم است یا بوی خوبی نمی‌دهد، تمام ان را دور می‌اندازید و به هیچ وجه ان را مصرف نمی‌کنید.

شما می توانید ارد را از مجموعه ما به راحتی دریافت کنید و از کیفیت و تازگی ان لذت ببرید زیرا برای تولید ان، دارای مواد خام درجه بالا و ادویه های خاص مناسب برای تمام مواد غذایی است و هنگامی که شما نیاز به ان در یک زمان فوری، اسان است به مصرف و همچنین قیمت مجموعه منحصر به فرد ما با توجه به کیفیت محصولات همیشه قادر به اوردن مشتریان بسیاری است.

امیدواریم که این محتوا برای شما مفید بوده باشد اگر چیزی درباره ان می دانید، ان را با دیگران در زمینه دید به اشتراک بگذارید.