آرد پودر سوخاری نظرآباد یزد

امروزه یکی از مراکز اصلی تولید این محصول در شهر نظر اباد یزد می‌باشد. به طور سنتی، ارد سرخ شده از نان های حجیم برای خورده شدن یا زمین پس از خشک شدن و کشیدن نازل های کامل از نان و تبدیل ان به پودر برشته شده ساخته می شود.

خرده نان و ارد سرخ شده از یک ماده ساخته می‌شود، در واقع اگر نان در مغازه باقی بماند و نفروخته و خشک شود، به کارخانه باز می‌گردد و در فرایند فوق به بیسکویت تبدیل می‌شود.

مواد غذایی سالم دارای ترکیبات با کیفیت بالا با استانداردها و گواهی های بین المللی بوده و سالم و مطمئن می باشند. مجموعه ما در زمینه بهداشت و سلامت نه تنها مصرف کنندگان محصولات خود فعالیت می کند بلکه سلامت و رفاه همه ملت شریف ایران را به عنوان وظیفه و مسئولیت خود می داند.

امیدواریم که با حمایت و مصرف محصولات توسط ایرانیان ارزشمند، بتوانیم کیفیت و تنوع محصولات خود را افزایش دهیم و محصولات خود را با کیفیت و تعالی بیشتر به مصرف کنندگان و مردم محترم ایران عرضه کنیم.

آرد سوخاری نظرآباد

برای داشتن بالاترین کیفیت محصول، باید از مواد با کیفیت که نظر اباد در این زمینه پیشگام است استفاده کرد. بسیاری از انواع ارد خشک تولید می شود، از جمله طعم و مزه مصرف کننده. این در حالی است که در میان نان ها ارد کامل و درشت، نان ژاپنی و روغن نباتی که در حین سرخ کردن مصرف می شود، ارد قرمز و نان مرغ وجود دارد.

ارد سرخ شده اغلب برای سرخ کردن مخلوطی از گوشت استفاده می شود تا ان را نرم یا ترد، بسته به نوع ارد سرخ شده، به عنوان مثال، پانکو پاپریکا نان برشته و ترد و کوفته گوشت را پخته. برخی دیگر از این پودر برای ساخت سالاد و تبدیل ان به سالاد استفاده میکنند.

انتخاب مناسب ترین نوع ارد سرخ شده نیاز به تجربه و اموزش دارد تا بتوانید با عزیزان خود تماس بگیرید و درباره این موضوع مشاوره بگیرید و با استفاده از مشاوره و راهنمایی تخصصی به شما و کسانی که عزیزانتان دارند غذاهای به یاد ماندنی ارائه کنید. این کارشناسان همچنین اماده برای دریافت و ثبت سفارش خود را برای دریافت محصولات در اسرع وقت به مشتریان خود.

 

پودر سوخاری یزد

برای داشتن یک غذای خوب لازم است از پودر بیسکویت شنسل استفاده شود که کارخانه ما در یزد است که این محصول را تولید می کند. پودر سرخ شده برای سرخ کردن استفاده می شود و لایه ای بر روی مواد غذایی ایجاد می کند که با افزایش حجم و فراوانی غذا کمک می کند. هر چه دانه های سخت تر جمع شوند، پودر سرخ شده کمک خواهد کرد تا ظرف را صاف و کامل و زیبا تر شود.

امروزه، وقتی مواد غذایی و تنوع بخشی از مردم شده است، برای خوشمزه‌تر کردن ان باید از پودر سرخ شده استفاده کرد. اولین امریکایی‌ها از پودر سخت کار برای کباب مرغ استفاده کردند، و اصطلاح مرغ سرخ شده اولین بار در سال ۱۸۳۰ در این کشور به کار رفت.

و این یک ترکیب واقعی از روش های اسکاچ و افریقایی بود که توسط امریکایی ها استفاده می شد. به تدریج، با گسترش استفاده از ان، در کتابهای اشپزی امریکایی نیز ظاهر شد که بین سالهای ۱۸۶۰ تا ۱۸۷۰ به اوج خود رسید.

امروزه در سراسر جهان، به ویژه در امریکا، رستوران های زنجیره ای وجود دارند که مرغ سرخ کرده با روش ها و سلیقه های مختلف دارند و مشهور هستند. بعضی از این رستوران ها از روش های مختلفی برای پودر برشته کردن استفاده می کنند که به دیگران نمی دهند و از ان به عنوان راز تجاری خود استفاده می کنند.

محموله اول که در سال ۱۳۵۲ وارد ایران شد, از ان در یک رستوران در تهران به ایران ارسال شد و مورد استقبال بی سابقه مردم ان زمان قرار گرفت. انان برای خرید به شهرهای مجاور می رفتند.

این غذا به تدریج در تمام شهرهای ایران مورد استقبال قرار گرفت و امروز در تمام رستوران های ایران مورد استفاده قرار می گیرد. تولید این محصول و مصرف ان روز به روز افزایش می یابد.

ایرانیان در استفاده از این محصول بسیار خوب شده‌اند و در ایالات متحده و ایران زنجیره‌ای از رستوران‌ها را ساخته‌اند که به افزایش تعداد شاخه‌ها و جذب افراد به سمت هنر اشپزی می‌پردازند. متاسفانه برندهای مشهور امریکایی در ایران هیچ شعبه رسمی ندارند؛ اما هنر اشپزهای ایرانی به قدری بالا رفته که از رقیبان مهمی برای انان به شمار میرود.

صادرات آرد سوخاری

در حال حاضر صادرات ارد خشک یکی از چیزهایی است که تولیدکنندگان به ان فکر می کنند. مجموعه ما با سال ها تجربه و تخصص در تولید محصولات بیسکویت توانسته است محصولات خود را به کشورهای دوست و همسایه صادر کند و به مصرف کنندگان خارجی طعم متفاوتی بدهد.

در مورد شرایط نگهداری این محصول، ان را در یک محیط خشک دور از رطوبت نگه دارید و سپس می توانید ان را نگه دارید و برای شش ماه استفاده کنید.

مجموعه ما از بهترین دستگاه ها و مواد خام و اموزش مستمر پرسنل در تولید محصولات تفت داده شده استفاده می کند و ما در تلاش هستیم تا یک محصول ایده ال و فراتر از ان تولید کنیم.

شما مشتریان عزیز می توانید با ما تماس بگیرید تا محصولات شرکت ما را خریداری و دریافت کنید با شماره های موجود در سایت یا با پر کردن فرم در سایت انتظار از کارشناسان برای تماس با شما و دریافت راهنمایی و مشاوره از این عزیزان به طوری که شما می توانید اماده و مصرف محصولات با کیفیت و مناسب سلیقه خود را.