,

انواع پودر سوخاری پانکو با قیمت به روز

انواع پودر سوخاری پانکو که این روزها در بازار فروخته می شود کدامند؟ ایا نیاز به قیمت به روز این برند دارید؟ امروزه بر روی برخی از بسته بندی ها نام برند پانکو خورده می شود که همگی ساختگی می باشند. پودرهای سوخاری پانکو در بسته بندی های مشخص نایلونی در بسته بندیهای ۲۰۰ گرمی و ۱۰۰۰ گرمی تولید کشور ویتنام می باشد که واردات پودر سوخاری پانکو توسط نمایندگی این شرکت در کشور انجام می شود که از این طریق قابل خرید و فروش می باشد. پودرهای سوخاری پانکو بر خلاف سایر پودرهای سوخاری توسط دستگاه های به روز و فقط با یکبار حرارت دیدن تولید می شوند که عاری از هر گونه سوختگی می باشند. پودر سوخاری پانکو با بافت درشتی که دارد سبب جذب روغن کمتر و پوشش دهی عالی غذا از استقبال بی نظیری برخوردار می باشد.

امروزه انواع پودر سوخاری پانکو با قیمت مناسب در بازار عرضه می شود و به راحتی در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. این پودر سوخاری جز مرغوب ترین پودر های سوخاری موجود در بازار است. از مواد اولیه با کیفیت تولید شده است تا شما بتوانید با خیال راحت غذاهای سوخاری لذیذی برای اعضا خانواده خود آماده کنید.

انواع پودر سوخاری پانکو با قیمت به روز

انواع پودر سوخاری پانکو:

انواع پودر سوخاری پانکو:

  • سفید یا ساده

به صورت درشت و بدون ادویه می باشد. مخصوص افرادی که می خواهند ادویه های موردعلاقه خود را اضافه نمایند.

  • طلایی یا اسپایسی

با درصد فلفل زیاد می باشد که برای تهیه انواع غذاهای سوخاری این مدل بیشترین استفاده را دارا می باشد.

  • نارنجی یا پاپریکا

به صورت درشت و با رنگ طبیعی از پابریکا (فلفل دلمه ایی قرمز) تولید می شود. بیشترین جذابیت را برای حفظ ظاهر غذا دارا می باشد.

پودر سوخاری پانکو نیز مانند هر محصول خوراکی دیگری در انواع طعم ها تولید می شود. این شرکت تلاش کرده تا با تنوع بخشیدن به محصولات خود رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند. این پودر سوخاری علاوه بر طعم خوبی که به غذا می بخشد ظاهری زیبا و رنگی نیز به غذا می دهد که برای همه خصوصا کودکان بسیار جذاب است. شما به راحتی می توانید پودر سوخاری هماهنگ با ذائقه خود را تهیه کنید و از غذاهای سوخاری لذت ببرید.

قیمت روز پودر سوخاری پانکو:

همانطور که می دانید پودرهای سوخاری پانکو در اوزان ۲۰۰ گرمی و ۱۰۰۰ گرمی تولید و به فروش می رسند. پودرهای سوخاری ۲۰۰ گرمی پانکو از حدود قیمت ۵۰۰۰ تومان الی ۶۰۰۰ تومان به فروش می رسند. اما پودرهای سوخاری ۱۰۰۰ گرمی پانکو با قیمتی بین ۱۶۰۰۰ تومان تا ۲۳۰۰۰ تومان قابل خرید و فروش می باشند. ناگفته نماند تفاوت قیمتها بر اساس طعم های مختلف می باشد.

منبع: https://poodrsokhari.ir/

برای اطلاع دقیق از قیمت روز پودر سوخاری پانکو می توانید به سایت های معتبر فروش سری بزنید و در کمترین زمان ممکن انواع پودر های سوخاری را همراه با قیمت آنها مشاهده کنید. در قیمت گذاری مهم ترین نکته حجم هر بسته و نوع پودر سوخاری است که تعیین کننده قیمت آن است. برای مثال ممکن است دو بسته پودر سوخاری با وزن یکسان باشند اما نوع آنها متفاوت باشد. مانند پودر سوخاری پولکی درشت و پودر سوخاری نارنجی که همین تنوع باعث تفاوت قیمت آنها شود.

بررسی قیمت پودر روکش سوخاری در سراسر ایران

بررسی قیمت پودر روکش سوخاری در سراسر ایران برای بررسی قیمت پودر روکش سوخاری در کشور اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد و در قیمت پودر سوخاری بسیار موثر است نوع برند پودر و شرکت تولید کننده آن است. بسیاری از برند های معروف و بنام هستند که این محصول را تولید می کنند و بخاطر همین شناخته شده بودن از قیمت بیشتری برخوردار هستند. البته درصدی زیادی از این برند ها بخاطر کیفیت خوب محصولاتشان مورد تایید مردم قرار دارند.

عوامل دیگری نیز هستند که قیمت پودر روکش سوخاری را تعیین می کنند مانند:

  1. وزن محصول: هر چقدر حجم پودر سوخاری بیشتر باشد از قیمت بالاتری برخوردار است.
  2. نوع بسته بندی: بسته بندی پودر های سوخاری باید به شیوه ای باشد که رطوبت و دمای محیط را به داخل بسته بندی منتقل نکند. زیرا رطوبت یکی از عوامل مهم فساد و از بین رفتن پودر های سوخاری است. هزینه انواع بسته بندی این محصول بسته به کیفیت آن بسیار متنوع است که در قیمت نهایی و فروش آن تاثیر زیادی دارد.
  3. نوع پودر سوخاری: ساده یا ادویه دار بودن و همچنین طعم و ظاهر پودر سوخاری می تواند در قیمت آن موثر باشد. معمولا نمونه ساده آن قیمت پایین تری نسبت به بقیه پودر ها دارد. زیرا هزینه تمامی موادی که در نوع های دیگر به پودر اضافه می گردد مانند ادویه جات و انواع سبزی ها و طعم دهندگان به قیمت اصلی اضافه می شود و باعث بالا رفتن قیمت آن می شود.
  4. شیوه فروش پودر سوخاری: بسیاری از مغازه و فروشگاه در سطح شهر پودر روکش سوخاری را به شکل فله و کیلویی عرضه می کنند که در این نوع فروش، مصرف کننده هزینه کمتری برای خرید پرداخت می کند. زیرا هزینه بسته بندی از قیمت آن کسر می شود.

دلایل بالا رفتن قیمت پودر سوخاری ادویه دار

دلایل بالا رفتن قیمت پودر سوخاری ادویه دار همانطور که گفته شد نوع پودر سوخاری که ساده باشد و یا ادویه دار می تواند در قیمت آن تفاوت چشم گیری ایجاد کند. امروزه پودر سوخاری ادویه دار با انواع طعم ها و ادویه ها تولید و روانه بازار می شود. می توان به جرات گفت که ایران بخاطر اقلیم و پوشش گیاهی که دارد یکی از تولیدکنندگان موفق پودر سوخاری ادویه دار است.

بسیاری از ادویه های مصرفی در طعم دار کردن پودر سوخاری در کشور به شکل طبیعی رشد می کنند و در دسترس قرار دارند. اما با این وجود باز هم تفاوت قیمت چشم گیری بین پودر سوخاری ساده و نوع ادویه دار آن دیده می شود زیرا علاوه بر قیمت خود پودر سوخاری و ادویه آن، هزینه و زمان زیادی برای طعم دار کردن این پودر صرف می شود و کار ساده ای نیست.

با بالا رفتن هر روزه قیمت انواع ادویه ها مانند پاپریکا و … که برای طعم دار کردن پودر سوخاری مورد استفاده قرار می گیرند باید انتظار افزایش قیمت پودر سوخاری ادویه دار را داشت. علاوه بر این دلیل دیگر افزایش قیمت و بالا رفتن قیمت پودر سوخاری ادویه دار را می توان نوع بسته بندی آن دانست زیرا این نوع پودر سوخاری رطوبت را بیشتر به خود جذب کرده و فاسد می شود که نیاز به بسته بندی خاص تری دارد.

تاثیر نوسانات ارز بر قیمت پودر سوخاری پفکی

تاثیر نوسانات ارز بر قیمت پودر سوخاری پفکی یکی از انواع پودر های سوخاری، پودر سوخاری پفکی است. این نوع پودر سوخاری برای سوخاری کردن انواع سبزیجات، ماهی، مرغ و… مورد استفاده قرار می گیرد و بخاطر ظاهر زیبایی که به غذا می دهد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این نوع پودر از خمیری به نام تمپورا تولید می شود که اصالتی ژاپنی دارد.

قیمت این محصول نیز مانند تمام تولیدات دیگر دستخوش نوسانات ارز و بازار قرار گرفته است. با بالا رفتن قیمت ارز و افزایش قیمت مواد اولیه قیمت این محصول نیز افزایش پیدا کرده است. نوسانات ارز باعث شده تا هزینه های مصرفی برای تولید پودر سوخاری پفکی هم افزایش یابد که به طور مستقیم بر قیمت آن تاثیر دارد.

هزینه هایی مانند: چند برابر شدن هزینه واردات مواد اولیه مصرفی، افزایش قیمت دستگاه های صنعتی مورد نیاز، بالا رفتن هزینه تعمیر و نگهداری مواد و دستگاه ها، زیاد شدن هزینه نیروی انسانی در کارخانه های تولیدی، افزایش هزینه هایی مثل هزینه بسته بندی و جا به جایی محصول و… .

قیمت پودر سوخاری پولکی درشت به صورت کلی

قیمت پودر سوخاری پولکی درشت به صورت کلی قیمت پودر سوخاری پولکی درشت نیز همانند دیگر انواع پودر سوخاری به عواملی زیادی که در بالا به آنها اشاره شد وابسته است. اما به صورت کلی می توان گفت قیمت این پودر به صورت فله بسیار مناسب تر از نوع بسته بندی آن است اما حتما باید از جایی تهیه کرد که معتبر و بهداشتی باشد.

همچنین شاید به دلیل اینکه این نوع پودر روغن کمتری را به خود جذب می کند کمی از دیگر پودر ها گران تر باشد. اگر به دنبال خرید این نوع پودر سوخاری هستید و یا می خواهید از قیمت آن اطلاع پیدا کنید می توانید با مراجعه به فروشگاه های خشکبار سطح شهر به راحتی این کار را انجام دهید. یا اینکه با سر زدن به فروشگاه های اینترنتی معتبر قیمت انواع این پودر را استعلام بگیرید.