,

فروش انواع آرد سوخاری مرغ

آرد سوخاری مرغ جهت تهیه مرغ سوخاری با برندهای مختلف در کارخانه های بسیار تولید می شود. فروش انواع آرد سوخاری برای مصارف گوناگون از جمله مرغ، ماهی، کتلت، قارچ، گوشت و … با قیمت نمایندگی توسز این مجموعه به فروش می رسد.

خرید عمده آرد سوخاری با ارزان ترین قیمت از طریق تماس با واحد فروش این شرکت امکان پذیر می باشد.

آرد سوخاری مرغ همانطور که از نامش پیدا است محصولی است که برای درست کردن مرغ مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ابتدا مرغ را داخل آرد سوخاری قرار داده و سپس آن را سرخ می کنند. امروزه فروش انواع آرد سوخاری مرغ رونق رواج بسیار زیادی پیدا کرده است با توجه به کیفیت بسیار بالای انواع مختلف این محصول، این محصول با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در اختیار افراد مختلف به خصوص در اختیار فست فودی ها و رستوران قرار می گیرد.‌

فروش انواع آرد سوخاری مرغ

انواع آرد سوخاری مرغ مصرفی

انواع آرد سوخاری مرغ مصرفی

 • آرد سوخاری پانکو
 • آرد سوخاری پولکی
 • آرد سوخاری طعم دار
 • آرد سوخاری ساده
 • آرد سوخاری رنگی

پرفروش ترین آردهای سوخاری در ایران

 1. آرد سوخاری پانکو
 2. آرد سوخاری تردک
 3. آرد سوخاری گلها
 4. آرد سوخاری برتر
 5. آرد سوخاری آمون
 6. آرد سوخاری ترخینه
 7. آرد سوخاری kfc

تمامی این آردها به صورت بسته بندی شده در اوزان مختلف برای فروش به فروشگاه ها جهت خرید مصرف کنندگان و به صورت فله جهت مصارف عمده در رستوران ها، مراکز پخش، صنایع بسته بندی، تولید غذاهای نیمه آماده و … قابل خرید می باشد.

آرد سوخاری مرغ آرد سوخاری مرغ

امروزه انواع مختلفی از آرد سوخاری در بازار ایران وجود دارد و با کیفیت بسیار بالا به فروش می‌رسانند برای مثال اگر بخواهیم به برخی از انواع آرد سوخاری موجود در بازار اشاره کنیم می‌توان به موارد زیر پرداخت:

 • آرد سوخاری پولکی: این محصول همانطور که از نامش پیدا است دارای شکل ظاهری نسبتاً درشت دارد و پولکی شکل است و در بازار امروز با کیفیت بسیار بالا و قابل خریداری است آرد سوخاری پولکی در برند های متفاوتی تولید و روانه بازار می شود.
 • آرد سوخاری ساده: این محصول همان طور که از نامش پیدا است به صورت کاملا ساده در بازار وجود دارد و در آن به هیچ عنوان از ادویه های مختلف استفاده نشده است و همین دلیل در هنگام استفاده باید به محصولی که قرار است با استفاده از این خودرو تولید شود، ادویه افزود.
 • آرد سوخاری طعم دار: در این محصول از انواع مختلف ادویه های مختلف استفاده شده است که باعث بالاتر رفتن کیفیت آرد سوخاری می‌شود به صورت کلی زمانی که از این آرد سوخاری استفاده می کنید دیگر نیازی به افزودن ادویه های مختلف به غذا نخواهید داشت.
 • آرد سوخاری رنگی: این محصول همانطور که از نامش پیدا است در رنگ های مختلف در بازار وجود دارد برای مثال رایج ترین رنگ آرد سوخاری رنگی، رنگ نارنجی این محصول است.

قیمت آرد سوخاری مرغ در حجم عمده و فله

قیمت آرد سوخاری مرغ در حجم عمده و فله آردهای سوخاری که به صورت فله به فروش می رسد به طور میانگین هر کیلو 7500 تومان می باشد. خرید آرد سوخاری از شرکت آراد فود با قیمت کمتری از مقدار گفته شده به فروش می رسد که این امر موجب سود بیشتری برای خریدارن خواهد بود.

در برخی از موارد برخی از فست فودی ها و رستوران ها به دلیل قیمت مناسب مسئول در هنگام خرید عمده و فله محصول مورد نظر خود را به صورت عمده خریداری می‌کنند تا در هزینه های خرید محصول صرفه‌جویی شود.

قیمت آرد سوخاری مرغ در حجم عمده و فله تا حدود زیادی مناسب تر از قیمت آن به صورت جزئی و خرد است، به همین دلیل به خصوص خریداران که از این محصول به صورت عمده استفاده می کنند سعی می کنند محصول مورد نظر خود را با خرید عمده در حدود ۳۰ درصد پایین‌تر از قیمت‌های موجود در بازار خریداری کنند.

تاثیر بسته بندی مناسب در میزان فروش آرد سوخاری پرک

تاثیر بسته بندی مناسب در میزان فروش آرد سوخاری پرک بسته‌بندی مناسب می تواند تاثیر به سزایی در میزان فروش آرد سوخاری در بازار داشته باشد زیرا اگر بسته‌بندی مناسب باشد موارد زیر برای محصول اتفاق می‌افتد:

 • با زیبا بودن بسته‌بندی آرد سوخاری پرک مشتریان زیادی به سمت خرید محصول جذب می شوند زیرا بسته بندی زیبا می تواند مشتریان را بهتر با محصول آشنا کند.
 • بسته‌بندی مناسب می‌تواند از ورود گرد و غبار و خاک به داخل محصول مورد نظر جلوگیری کند و به همین دلیل بهداشت محصول را تا حدود زیادی حفظ می نماید و میزان فروش آن را بیشتر می‌کند.
 • وجود بسته‌بندی که روی آن تاریخ تولید و تاریخ انقضا درج شده باشد می تواند به مشتریان بفهماند که محصول موردنظر کاملاً تازه است و به تازگی تولید شده به همین دلیل کیفیت آن مناسب است.

آمار فروش آرد سوخاری تمپورا پانکو در ماه های اخیر

آمار فروش آرد سوخاری تمپورا پانکو در ماه های اخیر آرد سوخاری تمپورا پانکو یکی از انواع آردهای سوخاری نرم و با کیفیت است که به دلیل دارا بودن طعم بسیار عالی و با کیفیت مشتریان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد و آمار فروش آن در بازار امروز بسیار بالا است.

کارخانه تولیدی آرد سوخاری تمپورا پانکو آمار دقیقی از میزان فروش آرد سوخاری برای مشتریان ارائه نکرده است، اما به صورت کلی می‌توان گفت آمار فروش این محصول به اندازه‌ای بالا است که حتی مشتریان مختلف در سراسر نقاط جهان اقدام به خرید و استفاده از این محصول می کند و این آرد سوخاری در بازار امروز برای صادرات نیز آماده می‌شود.

بهترین نوع آرد سوخاری تردینه برای فروش

بهترین نوع آرد سوخاری تردینه برای فروش آرد سوخاری تردینه یکی از انواع آرد سوخاری از انواع متنوع مانند پولکی ساده، طعم دار و غیره در بازار قابل خریداری است و کیفیت بسیار بالا و عالی دارد.

از آنجایی که این محصول با کیفیت بسیار بالا در بازار به فروش می‌رسد یکی از مهمترین سوالات برای مشتریان این است که بهترین نوع آرد سوخاری تردینه برای فروش کدام نوع است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت اگر می خواهید بهترین نوع آرد سوخاری ترد این برای فروش پی ببرید در ابتدا باید متوجه باشید که بهترین نوع آرد سوخاری تنها به مصرف افراد بستگی دارد برای مثال افرادی که می خواهند در مواردی مانند درست کردن مرغ سوخاری از این محصول بهره ببرند بهترین نوع محصول برای آنها آرد سوخاری پوششی است.

افرادی که به دنبال استفاده از این محصول در غذاهایی مانند کباب همبرگر فلافل و غیره هستند بهترین نوع آرد سوخاری برای آنها آرد سوخاری درون غذا است به همین دلیل آرد سوخاری تردینه در انواع متنوع تولید می‌شود تا خریداران بتوانند بنابر نیاز خود محصول مورد نظر را خریداری کنند و با توجه به نیاز خود انواع متفاوت آن را مورد استفاده قرار دهند.

فروش آرد سوخاری فلافل در مراکز معتبر

فروش آرد سوخاری فلافل در مراکز معتبر یکی از مهمترین موارد مصرف از آرد سوخاری استفاده از آن در غذاهایی مانند فلافل است. آرد سوخاری فلافل یکی از انواع آردهای درون غذا است که به کیفیت بهتر غذا کمک می‌کند و باعث می‌شود غذا علاوه بر دارا بودن طعم بهتر شکل ظاهری استوار تری داشته باشد.

فروش آرد سوخاری فلافل در مراکز معتبر یکی از راه های فروش این محصول است که در آن محصول مورد نظر با کیفیت بسیار بالا در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. در برخی از موارد فروشندگان سودجو سعی می‌کنند محصول و با قیمت بسیار کم و کیفیت پایین در اختیار مشتریان قرار دهند تا سودهای زیادی از فروش محصول ببرند در حالی که با خرید محصول مورد نظر از مراکز معتبر دیگر هیچ گونه نیازی به نگرانی در این مورد نخواهد بود.

یکی دیگر از مواردی که باعث ترغیب مشتریان به خرید محصول مورد نظر از مراکز معتبر می شود، این است که در این مراکز به علاوه بر کیفیت بالاتر مواد، قیمت تمام شده آن معمولاً برای مشتریان مناسب‌تر و اقتصاد تر خواهد بود و مشتریان می‌توانند با پرداخت هزینه‌های کمتر به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا نموده و آن را با قیمت کاملا اقتصادی و به صرفه در اختیار داشته باشند.