,

فروش پودر سوخاری مرغ دانه درشت

فروش پودر سوخاری مرغ

فروش پودر سوخاری مرغ در انواع گوناگون توسط تولیدکنندگان بسیاری تولید و به فروش می رسد. بسیاری از خریداران یا فروشندگان این محصول انواع پودر سوخاری مرغ را به صورت عمده در بسته بندی های یک کیلویی یا بیشتر از نمایندگی ها خریداری می کنند. بسیاری از کارخانه ها اقدام به تولید پودرهای سوخاری درشت در طعم های مختلف کرده اند.بسیاری از پودرهای سوخاری در مزه های خوشمزه و به صورت دانه درشت در اغلب تولیدی ها همراه با مارک های مختلف ساخته می شوند که قابل فروش در نمایندگی ها و فروشگاههای عرضه مواد غذایی می باشند.

فروش پودر سوخاری مرغ
پودرهای سوخاری نوعی پودر به حساب می آید که برای تهیه غذاهای گوناگون مانند مرغ، ماهی، میگو و … از آن استفاده می شود. این پودرها در مدل های دانه درشت توسط شرکت های گوناگون مواد غذایی از مواد اولیه مرغوبی تهیه می شوند که سالانه انواع بسیاری از پودرهای سوخاری مرغوب با قیمت های عمده در اکثر نمایندگی های و فروشگاههای پخش محصولات غذایی همراه با بسته های شکیل به صورت عمده به فروش می رسند.

فروش پودر سوخاری مرغ فروش پودر سوخاری مرغ

انواع پودرهای سوخاری مرغ که بیشترین میزان تولید در کشور را دارد شامل:

  1. پودر سوخاری درشت سفید
  2. پودر سوخاری درشت نارنجی
  3. پودر سوخاری درشت طلایی
  4. پودر سوخاری درشت طعم دار

روش تولید هر یک از پودرهای سوخاری نامبرده مشابه یکدیگر می باشند و به دلیل درشت بودن به پودر سوخاری پانکو نیز معروف می باشد. تفاوتی که در تولید هر یک از پودرها می باشد مربوط به رنگ و طعم هر یک از پودرها می باشد.

ناگفته نماند تعداد معدودی از کارخانه ها رنگ های صنعتی را جایگزین رنگ طبیعی می کنند.

فروش پودر سوخاری مرغ

  • پودر سوخاری طلایی که هم می تواند در اثر حرارت طولانی تر به رنگ قهوه ای کم رنگ در بیاید و هم با اضافه کردن درصد زیادی فلفل که به عنوان پودر سوخاری تند یا اسپایسی تولید و به فروش می رسد.

فروش پودر سوخاری مرغ

  • پودرهای سوخاری طعم دار نیز از ترکیب پودر سوخاری ساده به علاوه ادویه های معطر و طعم دهنده تهیه می شود. خرید و فروش این مدل از پودرها به نسبت بالا می باشد.

فروش پودر سوخاری مرغ

فروش پودر سوخاری مرغ دانه درشت

انواع پودر سوخاری مرغ به صورت بسته بندی های ۲۰۰ گرمی، ۲۵۰ گرمی، ۳۰۰ گرمی در بسته های شکیل با قیمت های گوناگون در فروشگاه های مواد غذایی به صورت خرده به فروش می رسند. اما اگر خواهان خرید عمده این محصول هستید می توانید از طریق این سایت و راههای ارتباطی با ما تماس حاصل نمایید.

فروش پودر سوخاری مرغ