مرکز فروش آرد سوخاری برای مرغ

آرد سوخاری برای مرغ

مرکز فروش آرد سوخاری برای مرغ ، خرید عمده آرد سوخاری مخصوص مرغ ، نمایندگی فروش آرد سوخاری مرغ ، آرد سوخاری مخصوص مرغ ، صادرات آرد سوخاری مرغ.

آرد سوخاری برای مرغ چیست؟

آردهای سوخاری تنوع زیادی دارند. تولید آرد سوخاری در رنگبندی مختلف، سایز متفاوت و طعم های متنوع دلیلی بر استفاده هر یک متناسب با نوع مصرف دارد.
آرد سوخاری مخصوص مرغ از ترکیب ادویه های مختلف برای ایجاد طعمی متفاوت و خوشمزه استفاده می شود. همچنین استفاده از آرد سوخاری موجب ترد و برشته شدن غذا نیز می گردد که این امر برای بسیاری از افراد فوق العاده دلچسب می باشد.
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]از آرد سوخاری مرغ علاوه بر سوخاری کردن مرغ می توان برای تهیه پاچینی، قارچ ، فیله، بال مرغ و … نیز استفاده کرد.[/box]

آرد سوخاری برای مرغ

انواع آرد سوخاری مرغ

قیمت آرد سوخاری مرغ در حجم عمده

آردهای سوخاری بر اساس کیفیت ، وزن ، سایز دانه بندی یا مش، طعم قیمت های متفاوتی دارد. قیمت آرد سوخاری مرغ به صورت فله از نوع آرد سوخاری درشت هر کیلو از ۸۶۰۰ تا ۱۴۰۰۰ تومان به فروش می رسد.
قیمت آرد سوخاری مرغ بسته بندی شده که معمولا در اوزان ۲۰۰ گرمی، ۲۵۰ گرمی و ۳۰۰ گرمی بسته بندی می شوند با توجه به نوع برند و موارد بیان شده از قیمت ۴۳۰۰ تا ۷۶۰۰ تومان قابل خرید می باشد.

آرد سوخاری برای مرغ آرد سوخاری برای مرغ

مرکز فروش آرد سوخاری برای مرغ

خرید آرد سوخاری در حجم کلی و جزئی از نمایندگی آرد سوخاری و یا مرکز فروش آرد سوخاری که به قیمت نمایندگی اقدام به فروش می کنند گزینه بسیار مناسبی برای سود بیشتر خواهد بود.
آرد سوخاری مخصوص مرغ به صورت تکی توسط بسیاری از وب سایت های اینترنتی به فروش می رسد. در خرید اینترنتی آرد سوخاری ، قیمت های متفاوتی برای یک برند وجود دارد که با آگاهی از قیمت دیگر مراکز می توان با بهترین قیمت ممکن به خرید پرداخت.

آرد سوخاری برای مرغ