نمایندگی پودر سوخاری kfc در تهران

نمایندگی پودر سوخاری kfc

نمایندگی پودر سوخاری kfc در تهران ، فروش پودر سوخاری kfc ، خرید عمده پودر سوخاری کی اف سی ، واردات پودر سوخاری kfc ، فروشنده پودر سوخاری kfc اسپایسی.

انواع پودر سوخاری kfc

  1. پودر سوخاری تند kfc
  2. پودر سوخاری ساده kfc

پودر سوخاری kfc تند و ساده هر دو حاوی دو بسته می باشند. بسته اصلی حاوی ادویه مخصوص kfc است که برای مزه دار کردن مرغ، ماهی و میگو به کار برده می شود. بسته دوم حاوی پودر سوخاری یا پودر کاور است که تردی خاصی به غذا می دهد.

نمایندگی پودر سوخاری kfc

قیمت پودر سوخاری kfc در سال ۹۸

پودر سوخاری kfc به دلیل وارداتی بودن از قیمت به نسبت گرانی برخوردار است. قیمت پود سوخاری ۱۳۵ گرمی کی اف سی در ابتدای سال ۹۷ از ۶۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان بوده است.
اما بعد از نوسانات شدید نرخ ارز در نیمه دوم سال، قیمت این محصول هم همانند سایر محصولات به ویژه محصولات وارداتی، افزایش قیمت شدیدی پیدا کرده بود. به طوریکه تا قیمت ۱۳۵۰۰ تومان افزایش یافته بود.
اما قیمت همین محصول در ابتدای سال ۹۸ به ۱۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان کاهش پیدا کرده است.

نمایندگی پودر سوخاری kfc

نمایندگی پودر سوخاری kfc در تهران

نمایندگی پودر سوخاری کی اف سی در شهرهای تهران، اصفهان و مشهد می باشد.
خرید از نمایندگی شامل پودر سوخاری kfc اسپایسی و نرمال با وزن ۱۳۵ گرمی، یک کیلوگرمی و ۲/۵ کیلویی با قیمت ارزان تر می باشد.
ارسال مستقیم از نمایندگی با صرفه جویی در کاهش هزینه مربوط به حمل و نقل، از دیگر مزایا خرید از نمایندگی پودر سوخاری خواهد بود.

نمایندگی پودر سوخاری kfc

خرید اینترنتی پودر سوخاری kfc

فروش اینترنتی پودر سوخاری توسط برخی از وب سایت های فروشگاهی امکان ایجاد اختلاف قیمت شدید در فروش هر محصول می باشد.
خرید پودر سوخاری kfc از فروشگاه های اینترنتی به صورت خرده و یا تکی انجام می گیرد.
خرید عمده پودر سوخاری کی اف سی تنها از طریق نمایندگی برند kfc و مرکز پخش معتبر که به قیمت نمایندگی اقدام به فروش می کنند، تنها می تواند سود خوبی را برای مشتریان عمده خرین در بر داشته باشد.

نمایندگی پودر سوخاری kfc