,

نمایندگی پودر سوخاری پانکو در مشهد

نمایندگی‌پودرسوخاری‌پانکودرمشهد

قیمت عمده پودر سوخاری پانکو ، در نمایندگی های فروش آن بسیار مقرون به صرفه می باشد. لازم است بدانید این محصول دارای انواع بسیار مختلفی بوده که این امر یکی از مهم ترین مواردی است که در قیمت تاثیر می گذارد. جهت آشنایی با انواع مختلف محصول بهتر است در ادامه با ما همراه باشید.

 

آرد سوخاری با پودر سوخاری جزو فرآورده‌ های غذایی می‌ باشد که از نان های حجیم به دست آمده اند. به طور کلی می توان گفت این محصول از ذرات کوچک یا
پودر شده آرد نان تشکیل می شود؛ پس از پودر کردن نان این آرد را خشک یا برشته می‌ کنند و جهت استفاده به بازار ارائه می دارند.

 

نمایندگی‌پودرسوخاری‌پانکودرمشهد

انواع پودر سوخاری پانکو

پودر سوخاری پانکو ایرانی و خارجی یکی از گران ترین و پرطرفدارترین پودرهای سوخاری موجود در کشور می باشد. واردات پودر سوخاری خارجی توسط نمایندگی پودر سوخاری پانکو در تهران انجام می شود. تولید پودر سوخاری پانکو در مدل های زیر می باشد:

 

 • پودر سوخاری سفید پانکو
 • پودر سوخاری طلایی پانکو
 • پودر سوخاری نارنجی پانکو
 • آرد تمپورا پانکو

 

در این بین باید توجه داشته باشید که در حال حاضر خرید پودر سوخاری پانکو بسیار رونق داشته و این محصول محبوبیت زیادی دار.د به طور کلی واژه پانکو یک واژه ژاپنی است که به معنی خورده نان می باشد. از جمله مهمترین دلایلی که موجب رونق فروش پودر سوخاری پانکو در بازار شده است، دانه های درشت و سوزنی این محصول بوده که در کنار تردی و سبکی فوق العاده ای که دارد محبوبیت زیادی به دست آورده است.

 

با وجود این موارد این نوع آرد سوخاری در حال حاضر با بافت سبک و تردی که دارد، از دید سر آشپز های سراسر جهان پرطرفدار بوده و برای غذا های سوخاری چون مرغ و ماهی بهترین گزینه می باشد. در این بین یکی از انواع آرد سوخاری پانکو، نوع اسپایسی آن بوده که مخصوص علاقه مندان به غذاهای تند می باشد. این محصول در هر نوع غذا قابل استفاده بوده به طور کلی می توان گفت بیشتر در غذا های آسیایی مورد استفاده قرار می‌ گیرد که در هنگام سرخ کردن غذا، روغن کمتری به خود جذب می کند.

 

نوع دیگر این محصول، پودر سوخاری نارنجی بوده که شهرت زیادی دارد زیرا این نوع پودر سوخاری طعم عالی به غذاها می دهد. توجه داشته باشید این محصول برای غذایی چون کتلت و شامی انتخابی بی نظیر بوده که موجب می‌ شود چسبندگی مواد از بین برود.

 

 

نمایندگی‌پودرسوخاری‌پانکودرمشهد

تولیدکنندگان پودر سوخاری پانکو در ایران

 1. پودر سوخاری پانکو تردک
 2. پودر سوخاری پانکو آمون
 3. پودر سوخاری پانکو برتر
 4. پودر سوخاری پانکو مارتین
 5. پودر سوخاری پانکو ضامن
 6. پودر سوخاری پانکو افخم
 7. پودر سوخاری پانکو ترخینه
 8. پودر سوخاری پانکو بیز

 

 

علاوه بر آنچه در خصوص انواع آرد سوخاری پانکو بیان شد؛ لازم است بدانید در حال حاضر تولید پودر سوخاری ارزان در کشور، در انواع مختلف صورت می گیرد. یکی دیگر از انواع این محصول، پودر تمپورا بوده که به پودر پفکی و پودر بنیه میگو مشهور است. این محصول که جهت پفکی کردن غذایی چون میگو و مرغ استفاده می شود کیفیت بسیار بالایی دارد.

 

همچنین در فروشگاه آرد سوخاری، شما می توانید نوع ساده این محصول را تهیه کنید. از این رو باید بدانید پودر سوخاری ساده پانکو در بسیاری از غذاها قابل استفاده می باشد. به طوری که به عنوان پوشش دهنده، به عنوان دسر و به عنوان حجم دهنده در غذاهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که مهم ترین آنها عبارتند از:

 

 1. ماهی، میگو، بوقلمون، گوشت قرمز و مرغ
 2. پنیر چوبی
 3. سبزیجاتی چون حلقه های پیاز و کدو
 4. بستنی سرخ شده
 5. چیپس میوه و کوکی ها
 6. موز سرخ شده
 7. جایگزین بلغور جو دوسر
 8. خمیر پیتزا
 9. سوسیس خانگی
 10. روی لازانیا
 11. انواع گراتن
 12. همبرگر

 

تولید عمده پودر سوخاری پانکو در ایران و شرکت های مختلف موجب فروش عمده آن در بازار سراسر کشور شده است. مرکز پخش انواع پودر سوخاری پانکو مفتخر است که این محصولات را بصورت استاندارد و بسته بندی خوب در اختیار شما خریداران گرامی قرار دهد.

 

قیمت پودر سوخاری پانکو

قیمت انواع پودر سوخاری پانکو در تهران با ارزان ترین قیمت از نمایندگی برند پانکو خریداری می گردد. قیمت پودر سوخاری یک کیلویی و پودر سوخاری ده کیلویی پانکو به ازای هر کیلو ۲۲۰۰۰ تومان می باشد که توسط شرکت آراد فود به فروش می رسد.

 

 

قیمت پودر سوخاری ۲۰۰ گرمی پانکو نیز به شرح زیر می باشد:

 

نام محصول

رنگ محصول

وزن

نوع بسته بندی

قیمت (ریال)

نام کشور و شرکت تولیدکننده

پودر سوخاری ساده پانکو سفید ۲۰۰ گرمی نایلونی (سلفونی) ۶۸۰۰۰ کشور ویتنام-

شرکت سومی موتو

پودر سوخاری تند پانکو طلایی ۲۰۰ گرمی ۷۰۰۰۰
پودر سوخاری پاپریکا پانکو نارنجی ۲۰۰ گرمی ۷۰۰۰۰

با توجه به آنچه در خصوص انواع پودر سوخاری گفته شد طبیعتاً قیمت آرد سوخاری نیز تفاوت‌ هایی دارد. توجه داشته باشید قیمت آرد سوخاری خارجی پانکو با وجود کیفیت بسیار بالا نسبت به دیگر انواع محصول افزایش نسبی دارد. البته باید توجه داشته باشید انواع پودر سوخاری پانکو نیز متفاوت بوده؛ پس طبیعتا دارای قیمت های مختلفی می باشد.

 

در خصوص انواع پودر سوخاری نکته دیگری که باید بدانید این است که آرد سوخاری پانکو پاپریکا یکی دیگر از انواع این محصول می باشد. این نوع پودر سوخاری که موجب ترد شدن غذا می گردد.همچنین بافت روی غذا را بسیار زیبا کرده و در بازار ایران جایگاه ویژه ای دارد.

 

بدین رو پودر سوخاری پولکی نیز از دیگر تولیدات این برند بوده که برای منسجم شدن و سرخ بهتره مرغ و ماهی استفاده می شود. با این حال توجه داشته باشید اگر شما از نمایندگی آرد سوخاری پانکو این محصول را تهیه کنید؛ می توانید تا حد زیادی در هزینه خرید آن صرفه جویی کنید.

 

خریداران آرد سوخاری طلایی و دیگر انواع این محصول که قصد خرید عمده آن را دارند؛ می‌ توانند از نمایندگی های مختلف، این پودر سوخاری را در طعم های گوناگون تهیه کنند. باید بدانید برای خریداران عمده این محصول تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است.

 

عرضه عمده آرد سوخاری در بازار داخلی

 .آرد سوخاری پانکو، یکی از مهم ترین محصولات تولید شده در کشور های خارجی است. در حال حاضر واردات این محصول به کشور ایران انجام می‌ گیرد

توجه داشته باشید فروشنده آرد سوخاری نارنجی و دیگر انواع این محصول به صورت عمده در بازار داخلی اقدام به عرضه آرد سوخاری پانکو کرده تا مشتریان عزیز در

.هر جایی کشور که هستند به راحتی بتوانند این محصول را خریداری کنند

عرضه عمده آرد سوخاری در بازار داخلی

خریدار آرد سوخاری ایرانی به صورت عمده

 آرد سوخاری تولید شده در کشور های خارجی از جمله آرد سوخاری پانکو از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. در حال حاضر در تولیدی های کشور نیز این محصول به صورت کاملا با کیفیت تولید می شود.

 

 این محصول در حال حاضر به صورت عمده به دیگر کشورها صادر خواهد شد. حال اگر بخواهیم انواع آرد سوخاری را در دسته های مختلف قرار دهیم؛ می‌ توان گفت این محصول شامل آرد سوخاری ساده، کلاسیک، آرد سوخاری رنگی، آرد سوخاری کنجدی، آرد سوخاری پانکو، آرد سوخاری پولکی و آرد سوخاری طعم دار می باشد. با وجود این امر مشتریان می توانند کاملا متناسب با ذائقه خود این محصول را از تولیدی ها دریافت کنند.

 

 

خریدار آرد سوخاری ایرانی به صورت عمده

نمایندگی انحصاری آرد سوخاری در مشهد

امروزه نمایندگی فروش انواع آرد سوخاری در شهر های مختلف کشور از جمله شهر مشهد راه اندازی شده است. با وجود این امر مشتریان عزیز در شهر مقدس مشهد دیگر نیاز نیست که برای خرید این محصول دغدغه ای داشته باشند.  بلکه به راحتی می‌ توانند از نمایندگی انحصاری آن، اقدام به سفارش آرد سوخاری پانکو به صورت عمده نمایند و محصولی با کیفیت و ارزان را تهیه کنند.

 

 

نمایندگی انحصاری آرد سوخاری در مشهد

شرکت بسته بندی انواع آردسوخاری

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید پودر سوخاری باید به آن توجه داشت، نوع بسته بندی این محصول می باشد. به طور کلی در حال حاضر شرکت های زیادی بسته بندی این محصول را بر عهده دارند که باید بدانید استفاده از تجهیزات به روز و کادر با تجربه در این شرکت ها، موجب تولید محصولات بسیار باکیفیت و کاملا بهداشتی شده است.

 

نکته دیگری که در خصوص بسته بندی انواع آرد سوخاری باید به آن توجه داشته باشید؛ این است که این محصول در حال حاضر در بسته بندی هایی با اوزان مختلف قرار می گیرد به طوری که مشتریان عزیز می‌ توانند متناسب با نیاز خود این محصول را خریداری کنند. در واقع این امر نیز در قیمت آن موثر است.

 

 

شرکت بسته بندی انواع آرد سوخاری