,

آرد سوخاری دانه درشت | فروش عمده آن توسط بهترین مراکز فروش

با اینکه همه آرد ها از نظر شکل ظاهری شبیه هم هستند، ولی از لحاظ بافت و نوع مواد مغذی با هم متفاوت هستند. در اینجا مطلبی در رابطه با آرد سوخاری در اختیار شما قرا می دهیم .

پودر سوخاری یا آرد سوخاری معمولا از نان های حجیم تهیه می شود، این نان ها به شکلی در برابر گرما قرار می گیرند که نم آنها از بین برود و به صورت خشک برون آیند.آرد سوخاری و نان سوخاری دو فراورده از یک خانواده هستند. این نان در اثر حرارت مجدد، رطوبت خود را از دست می دهد و خشک، قهوه ای و برشته می شود .اگر این نان را به صورت آرد درآوریم، آرد سوخاری به دست می آید.

آرد سوخاری در انواع پودر، آرد سوخاری دانه درشت یا پودر سوخاری دانه درشت یا آرد سوخاری ساده  ادویه دار به بازار عرضه می شود. نوع دانه درشت آن در تهیه غذاهای سرخ شده برای تردی بیشتر مثلا در تکه های مرغ، کتلت یا ماهی کاربرد بیشتری دارد. در ادامه تصاویر پودر درشت سخاری را خواهیم دید.

آرد سوخاری دانه درشت | فروش عمده آن توسط بهترین مراکز فروش

فروش عمده آرد سوخاری توسط بهترین فروشگاه های معتبر

فروش عمده آرد سوخاری توسط بهترین فروشگاه های معتبردر شهر های بزرگ ایران نمایندگی های پخش محصولات غذایی فراوانی وجود دارد که انواع مواد غذایی گوناگونی از جمله پودر سوخاری را در مارک های متنوع به بازار عرضه می کنند، بر روی بسیاری از بسته های آرد سوخاری عنواع نمایندگی ها را می توان دید که این نشان از اهمیت این محصول غذایی دارد.

فروش عمده آرد سوخاری توسط بهترین فروشگاه های معتبر مانند شاهسوند و آراد فود یا شرکت های دیگر در سطح کشوری در حال انجام است.

پخت غذای عالی با ترد ترین آدر سوخاری دانه درشت در ایران

پخت غذای عالی با ترد ترین آدر سوخاری دانه درشت در ایرانمعمولا نشانه خاصی برای تشخیص مرغوبترین نوع آرد سوخاری برای پخت غذای عالی در ایران وجود ندارد مگر اینکه بو و رنگ آن طبیعی باشد.آرد سوخاری مرغوب نباید بوی کهنگی . نا بدهد و باید دانه بندی آن یکسان باشد. چون رطوبت این آرد کم است، احتمال کمی برای فساد آن وجود داردمگر اینکه در شرایط نامناسب مثلا محسط مرطوب به مدت طولانی نگاهداری شود.

برای پخت غذای عالی با تردترین آرد سوخاری دانه درشت در ایران باید از نوع با چاشنی آن استفاده شود این چاشنی ها در انواع طعم ها وجود دارند مانند،ذرت، اسپایسی، پانکو، گرانوله و … .

برای تهیه فیله مرغ سوخاری دستورپخت 12 دستورپخت و یا انواع دیگر این محصول از متاب های آشپزی کمک بگیرید.

قیمت استثنایی آرد سوخاری دانه درشت در سراسر کشور

قیمت استثنایی آرد سوخاری دانه درشت در سراسر کشورخرید و فروش عمده این محصول با قیمت استثنایی از نوع دانه درشت آن در سراسر کشور با بهترین مارک از نمایندگی های فروش مانند شاهسوند در اوزان مختلف و از طریق سایت و به صورت اینترنتی امکان پذیر می باشد. قیمت هر کیلو آرد سوخاری فله مخصئص مرغ، ماهی، میگو، کتلت، همبرگر و مصارف دیگر ر کیلویی از 4500 تا 8000 تومان  در بازار ایران معامله و به فروش می رد . آرد های سوخاری طعم دار هم کمی گران تر از عمده آن می باشند.

البته قیمت فروش پودر سوخاری مرغ دانه درشت آن با قیمت های اشاره شده بالا متفاوت می باشد.

تولید مرغوب تری آرد سوخاری با بهترین مواد اولیه در ایران

تولید مرغوب تری آرد سوخاری با بهترین مواد اولیه در ایرانتولید مرغوب تری آرد سوخاری با بهترین مواد اولیه در ایران را میتوان در تولیدی طعام صنعت البرز پیدا کرد . این شرکت از پیشگامان تولید آرد سوخاری مورد نیاز صنایع گوشتی کشور است که این پیشگامی منجر به تولید مرغوب ترین آرد سوخاری با بهترین کیفیت با برند پانیک در سال 1392 شد .

یکی دیگر از مرغوب ترین آرد سوخاری را میتوان نوع خانگی آن دانست،طرز تهیه آرد سوخاری خانگی هم شبیه  به نوع تولیدی آن در کارخانه می باشد با کمی تفاوت کوچک.با توجه به محبوبیت این نوع محصول پرسش های متداول در مورد آسیاب پودر درشت یا انواع هست که از دور از بحث ما در این متن می باشد، و برای پیگری آن میتوان به دانستنی‌های آرد سوخاری مراجعه و یا به دانش نامه های مواد غذایی و از مطالب آن استفاده نمود..

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.