بازار فروش پودر سوخاری رستورانی

پودر سوخاری رستورانی در تهیه بسیاری از غذاهای سرخ کردنی مانند مرغ، ماهی، میگو که در این مکان ها تهیه می شود به کار می رود و روز با روز نیز به کاربرد این محصول در تهیه انواع غذاها افزوده می شود. بازار فروش پودر سوخاری رستورانی امروزه با استفاده از روشهای فروض مختلفی که به کار می رود رونق بالایی داشته و مخاطبان و مشتریان بسیار زیادی در کشور دارد. 

بازار فروش پودر سوخاری رستورانی

ویژگی های ظاهری پودر سوخاری

ویژگی های ظاهری پودر سوخاری ماده اصلی تهیه آرد سوخاری نان های حجیم هستند که کمی بیشتر از حد معمول پخته و خشک شده اند و سپس توسط دستگاه های آسیاب کن در اندازه های مختلف آسیاب می شوند. 

محصول سوخاری در سه نوع آرد، ادویه و پودر سوخاری در بازار عرضه می شود که از ویژگی های پودر سوخاری می توان به ظاهر دانه دانه و درشت آن اشاره کرد که در مقایسه با آرد و ادویه سوخاری دارای دانه های درشت تری می باشد. 

از پودر سوخاری برای سرخ کردن انواع گوشت استفاده می شود و اندازه درشت آن نیز باعث ترد شدن بیشتر غذای سرخ کردنی می شود. 

پودر سوخاری چون به صورت مستقیم از نان خشک شده به دست می آید رنگ آن نیز با توجه به درجه پخت نان متفاوت خواهد بود مثلاً در نمونه هایی که نان زیاد پخته شود پودر سوخاری دارای ظاهر تیره تری است. 

در بعضی از نمونه ها نیز با توجه به فرآیند تولید هر کدام از شرکتهای تولید کننده از بعضی مواد طعم دار مانند نمک نیز در ترکیب آن استفاده می شود تا در هنگام مصرف طعم و بوی بهتری داشته باشد. 

توزیع کننده پودر سوخاری رستورانی

توزیع کننده پودر سوخاری رستورانی تولید پودر سوخاری فرآیند بسیار پیچیده ای نیست و به راحتی می توان با استفاده از نان حجیم خشک شده و آسیاب کردن آن، این محصول را به راحتی تولید کرد. 

به همین دلیل بسیاری از شرکتهای توزیع کننده پودر سوخاری خودشان مستقیماً تولید کننده محصول نیز هستند و با توجه به نیاز بازار و نوع مشتریانی که دارند اقدام به عرضه آن در حجم ها و بسته بندی های مختلف می کنند. 

توزیع پودر سوخاری رستورانی امروزه در گستره بسیار وسیعی انجام می شود و دلیل آن نیز به کارگیری روشهای مدرن فروش می باشد که مشتریان می توانند در کمترین زمان ممکن نسبت به خرید خود در حجم های مختلف اقدام کنند.

علاوه بر بازار داخل، این محصول مشتریان بسیار زیادی در سراسر جهان دارد و عرضه کننده های ایرانی در چند سال اخیر توانسته اند درصد بالایی از این بازارها را در دست بگیرند. 

این سایت نیز یکی از عرضه کننده های پودر سوخاری رستورانی در حجم های عمده می باشد که برای کسب اطلاعات کامل می توانید با ما در ارتباط باشید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *