تامین عمده پودر سوخاری کنتاکی

قطعا خیلی از ما مرغ کنتاکی را تجربا کرده ایم و از مزه بی نظیر آن لذت برده ایم اما خوردن مرغ کنتاکی در رستوران شاید در شرایط اقتصادی و وجود بیماری فراگیر کرونا مقدور نباشد با خرید پودر سوخاری کنتاکی به را۸تی و در منزل می توان اقدام به آماده کردن مرغ سوخاری نمود. برای تامین پودر سوخاری کنتاکی میتوان با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای و همچنین انلاین شاپ ها و سایت های معتبر فروش اقدام به خرید پودر سوخاری نمود.تامین عمده پودر سوخاری کنتاکی

نحوه استفاده از پودر سوخاری درشت

نحوه استفاده از پودر سوخاری درشت پودر های سوخاری علاوه بر تهیه مرغ و جوجه برای یوخاری نمودن انواع ماهی ها سبزیجات و قارچ و پنیر استفاده میشود پودر سوخاری درجه یک در انواع شکل و بافت ها توزیع می شوند پودر سوخاری درشت، پودر سوخاری پولکی، پودر سوخاری ریز، پودر سوخاری رنگی که هر کدام از این پودر ها مناسب تهیه غذا و دستور خاصی است به طور مثال پودر سوخاری درشت مناسب سوخاری کردن مرغ و پودر سوخاری پودری تر و ریز تر مناسب انواع سبزیجات می باشد اگر بر ردی بسته بندی درج شده باشد که ادویه مخصوص برای تهیه غذایی خاص زده شده حتما برای همان منظور استفاده شود پودر سوخاری مخصوص دارای ادویه مرغ مناسب پخت برای ماهی نیست.

پودر سوخاری باعث ترد تر شدن و طعم بهتر مرغ و ماهی می شود البته در صورتی که دارای مرغوبیت بالا بدون رطوبت ادویه های خوش طعم باشد.

برای استفاده از پودر سوخاری درشت فقط کافی است قطعات مرغ ماهی و یا سبزیجات را به تخم مرغ برای ایجاد چسبندگی کافی اغشته نمایید سپس به طور کامل و در حدی که کل مرغ را پودر سوخاری بپوشاند داخل پودر سوخاری بغلتانید. و در روغن بسیار داغ سرخ کنید.

نکته قابل تامل ای است که بعضی افراد پودر کنتاکی را با ارد سوخاری اشتباه میگیرند؛ پودر کنتاکی دارای آرد سوخاری به همراه ادویه های بیشتری است در حالی که آرد سوخاری فقط از آسیاب نان های حجیم همراه کمی نمک و یا ادویه تولید می شود.

توزیع پودر سوخاری کنتاکی ارزان

توزیع پودر سوخاری کنتاکی ارزان پودر سوخاری عمده کنتاکی در بسته بندی های مختلف ۱۰۰ تا ۵۰۰ گرمی تهیه و توزیع می شود قیمت این پودر ها نسبت به سال های گذشته تغییر چندانی نداشته و هنوز بهتربن گزینه برای تهیه مرغ کنتاکی سالم و بهداشتی در منزل می باشد. برای تهیه انواع پودر های کنتاکی میتوانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و با توجه به سلیقه غذایی خود و خانواده خود پودر با ادویه های مورد نظر تود را تهیه فرمایین.

تولید کنندگان در رقابت با هم برای تولید پودر کنتاکی خوش طعم با ادویه های مخصوص تر هر روز بر کیفیت این مودر ها می افزایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.