,

توزیع کنندگان پودر سوخاری سفید دانه درشت

این روزها انواع غذاهای سوخاری مثل مرغ و جوجه سوخاری میگو و ماهی سوخاری طرفداران زیادی پیدا کرده است اما باید در نظر داشت که هرچه آرد سوخاری با کیفیت و مرغوب تر باشد ظاهر و طعم غذا بهتر و دلچسب تر خواهر بود.

امروزه توزیع کنندگان و مراکز معتبر انواع پودر سوخاری سفید دانه درشت و دانه ریز با بهترین کیفیت به دست مصرف کنندگان میرسانند.

توزیع کنندگان پودر سوخاری سفید دانه درشت

بررسی کیفی پودر سوخاری درشت

بررسی کیفی پودر سوخاری درشت عمدتا پودرهای سوخاری از حرارت دادن نان های فانتزی و حجیم استفاده می شود. هرچه کیفیت نان و نوع حرارت و گرفتن رطوبت بهتر انجام شود کیفیت ارد سوخاری بهتر می شود.

برای گرفتن رطوبت و آماده سازی یک پودر یا آرد سوخاری نان را دو مرتبه حرارت می دهند و سپس ان را بسته به نوع آرد سوخاری اسیاب میکنند هرچه دانه های پودری درشت تر باشد برای سوخاری کردن مرغ و جوجه مناسب تر ایت و هرچه ریزتر باشد برای پخت ماهی و میگو بهتر است استفاده شود. امروزه برای پخت و اسیاب کردن و تهیه پودر ها از دستگاه های تمام اتوماتیک و فناوری روز بدون دخالت دست استفاده می شود تا پودر سوخاری بهداشتی تر و مرغوب تری بدست بیاید.

در حال حاظر شاهد تنوع بالای پودر های سوخاری هستیم که از گوناگونی آن می توان به اظافه کردن سبزیجات و ادویه جات و تهیه پودر های سوخاری طعم دار و پودر سوخاری دانه درشت ، پودر سوخاری پولکی و پودر سوخاری دانه ریز که به آن آرد سوخاری هم گفته می سود اشاره نمود.

استفاده پودر سوخاری در انواع کتلت ها ماهی میگو مرغ و جوجه باعث ایجاد تردی و مزه و بافت بهتر غذا شده و برای کودکان و بزرگسالانی که غذای سرخ شده را دوست ندارند بسیار مناسب و دلچسب است باید اشاره کرده غذاهایی که با پودر سوخارط تهیه می شوند بسیار روغن کمتری را جذب می کنند. بنابراین چه در منزل چه رستوران ها و فست فود ها بسیار از ارد و پودر های سوخاری استقبال می شود.

قیمت انواع پودر سوخاری سفید دانه درشت

قیمت انواع پودر سوخاری سفید دانه درشت عرضه پودر سوخاری در فروشگاه ها و مراکز معتبر صورت میپزید و قیمت ان بسته به برند و متریال های مورد استفاده در پودر ها متفاوت است. به طور کلی قیمت پودر سوخاری سفید دانه درشت و انواع دیگر این پودر ها بسیار ناچیز بوده و همگان میتوانند به صورت بسته بندی و یا عمده اقدام به خرید نمایند.

حتما هنگام خرید به بافت و کیفیت و رنگ پودر سوخاری و تاریخ تولید دقت کنید زیرا پودر هایی که دارای کیفیت پایین تری باشند بافت و دانه های پودری یک نواختی ندارند یا دارای بوی نامطبوعی هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.