, ,

خرید پودر سوخاری کیسه ای پانکو 10 کیلویی

خرید پودر سوخاری کیسه ای پانکو (panko) 10 کیلویی در دو نوع ساده (سفید) و نارنجی، در بسته های نایلونی بزرگ به قیمت درب کارخانه و نمایندگی از طریق این شرکت در حجم عمده امکان پذیر می باشد. فروش انواع آرد سوخاری پانکو وارداتی محصول ویتنام توسط نماینده شرکت پانکو در تهران یا از طریق این وب سایت انجام می شود.

پودر سوخاری 10کیلویی پانکو

پودر سوخاری پانکو به سبب کیفیت مطلوبی که دارد ، مورد پسند مصرف کنندگان بسیاری می باشد و این محصول با ویژگی های عالی که دارد توانسته است، بازار خوبی را در مناطق مختلف کشور به خود اختصاص دهد، در واقع این نوع پودر سوخاری، مواد سرخ کردنی مختلف را ترد و خوشمزه می کند و همچنین ظاهری خوش رنگ و دلپسند به آن ها می دهد.

خرید پودر سوخاری کیسه ای پانکو 10 کیلویی

آرد سوخاری پانکو

آرد سوخاری پانکو کلمه پانکو یا panko در زبان ژاپنی به معنای خرده نان می باشد. تولید پودر سوخاری پانکو از مرحله پخت نان تا خشک و آسیاب کردن نان به شیوه کاملا متفاوت انجام می گیرد. بعد از بوجود امدن پودر سوخاری پانکو شاهد تحول عطیم در تولید و فروش انواع پودر سوخاری پانکو بوده ایم. چنان که بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی نیز اقدام به تولید انواع پودر سوخاری با نام پانکو نموده اند.

پودر سوخاری یا آرد سوخاری پانکو به شکل درشت و یکدست می باشد و در بسیاری از موارد به نام های پودر سوخاری پرک و یا گرانول نیز معرفی می شود. پودر سوخاری پانکو برای سرخ کردن انواع غذاها مانند: مرغ، ماهی، میگو و … کاربرد دارد و شکل زیبایی به غذا می دهد.

 

خرید پودر سوخاری کیسه ای

نحوه استفاده از پودر سوخاری پانکو ساده و آسان می باشد. اما با این وجود شرکت پانکو به جهت احترام به حقوق مشتری طرز تهیه و یا طرز استفاده از این محصول را بر روی بسته بندی های خو درج کرده است. حائز اهیمت است این نکته که هر کدام از محصولات شرکت پانکو از تاریخ تولید به مدت دو سال امکان استفاده خواهند داشت.

این محصول در دو نوع نارنجی و سفید و غیره تولید می شود که بدون ادویه می باشند و مصرف کنندگان با توجه به سلیقه خود می توانند آن را در انواع مختلف خریداری و مصرف نمایند، ضمن اینکه طعم این نوع پودر سوخاری نیز عالی می باشد و بر این اساس باعث خوش طعم شدن مواد غذایی مختلف می شود.

پودر سوخاری نارنجی و سفید پانکو را می توان برای مواد گوشتی مختلف مورد استفاده قرار داد و در واقع هیچ محدودیتی برای مصرف آن ها وجود ندارد، زیرا طعم این محصولات متناسب با غذا های مختلف می باشد و ادویه و مواد افزودنی خاصی در آن به کار نرفته است و بر این اساس مصرف کنندگان می توانند این محصولات را برای مواد مختلف مورد استفاده قرار دهند.

انواع آرد سوخاری پانکو:

انواع آرد سوخاری پانکو:

 1. ارد سوخاری ساده (سفید)
 2. ارد سوخاری نارنجی (پابریکا)
 3. ارد سوخاری طلایی (اسپایسی)
 4. آرد تمپورا پانکو (پفکی)
 • ارد سوخاری یا پودر سوخاری ساده پانکو در بسته های 200 گرمی، یک کیلویی و 10 کیلویی با قیمت های متفاوت در یک مدل بسته بندی تولید و به فروش می رسد. پودر سوخاری ساده پانکو بدون ادویه بوده و باید ابتدا ادویه های مورد نیاز را به تخم مرغ اضافه کرده و سپس تکه های مرغ، ماهی و یا میگو را در این مایع آغشته کرده و سپس در پودر سوخاری پانکو کاملا پوشش دهید.
 • پودر سوخاری نارنجی پانکو از رنگ طبیعی پابریکا تولید می شود که به غذا رنگ بی نظیری می دهد. این پودر نیز همانند پودر ساده پانکو بدون ادویه بوده و به همان روش گفته شده استفاده می شود. این محصول نیز مانند پودر سفید پانکو در بسته بندی های 200 گرمی، 1 کیلویی و 10 کیلویی به فروش می رسد.

خرید پودر سوخاری کیسه ای

 • پودر سوخاری طلایی پانکو شامل درصد زیادی فلفل می باشد و به رنگ قهوه ای کم رنگ یا طلایی تولید می شود. این محصول فقط در بسته های 200 گرمی و 1 کیلویی تولید می شود.

خرید پودر سوخاری کیسه ای

 • آرد تمپورا پفکی پانکو در بسته های 500 گرمی برای پفکی کردن مرغ، ماهی و میگو استفاده می شود.

انواع آرد سوخاری پانکو در بسته بندی های کوچک و متوسط و بزرگ عرضه می شوند تا مصرف کنندگان بتوانند به راحتی مطابق با میزان نیازی که به این محصول دارند، آن را خریداری نمایند، مصرف کنندگان عمده این محصول را در بسته بندی های بزرگ خریداری می کنند، زیرا در این صورت با هزینه کمتری می توانند این محصول را تهیه نمایند.

بسته بندی این محصول به صورت بهداشتی و تمیز می باشد و بر روی بسته بندی نیز اطلاعات لازم در مورد محصول، مواد تشکیل دهنده آن، روش مصرف، تاریخ تولید و انقضای محصول و غیره درج شده است، این محصول به مدت دو سال ماندگاری دارد و می توان آن را برای سوخاری کردن مواد غذایی مختلف مورد استفاده قرار داد و با کیفیت مطلوبی که دارد، توانسته است رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید.

نحوه خرید پودر سوخاری کیسه ای پانکو 10 کیلویی

نحوه خرید پودر سوخاری کیسه ای پانکو 10 کیلویی همانطور که گفته شد خرید پودر سوخاری کیسه ای توسط این شرکت در حجم عمده برای عرضه به رستوران ها،فست فودها، کافی شاپ و کلیه خریداران این محصول به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت و مشاهده محصول می توانید با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

در واقع مشتریان عمده می توانند به راحتی با مشاورین فروش تماس گرفته و اطلاعات کافی را در مورد محصولات عرضه شده به دست آورند و همچنین از قیمت روز محصولات اطلاع یابند و پس از ارزیابی های مناسب، در صورت به صرفه بودن، محصولات را میزان معین سفارش دهند، تا برای آنها ارسال گردد.

ارسال محصولات در مدت زمان کوتاه و تعیین شده انجام می گیرد و این محصول به صورت تازه و با کیفیت مطلوب برای مشتریان ارسال می گردد، ضمن اینکه این روش خرید سبب صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافی می شود، همچنین قیمت محصولات نیز بسیار مناسب است و هزینه خرید آنها مورد رضایت مشتریان می باشد.

روش تشخیص بهترین پودر سوخاری سفید پانکو برای خرید

روش تشخیص بهترین پودر سوخاری سفید پانکو برای خرید پودر سوخاری سفید پانکو به صورت یک دست می باشد و ظاهری تمیز و بدون هیچ گونه ماده خارجی می باشد که دارای دانه های یک دست و گرانولی می باشد و دارای عطر و بوی خوش می باشد، این محصول در بسته بندی مناسب و نفوذ ناپذیر عرضه می شود و تمامی مشخصات محصول و روش مصرف آن بر روی بسته بندی درج شده است.

این محصول طعمی خوش و دلپذیر به غذا های مختلف می دهد و در واقع یک محصول طبیعی و سالم است که سرخ کردن مواد غذایی را آسان کرده است و با وجود این محصول نه تنها مواد در حال سرخ شدن به ظرف نمی چسبند، بلکه ظاهری بسیار عالی و زیبا به آنها می دهد و خوردن آنها را لذت بخش می سازد.

3 نکته مهم هنگام خرید پودر سوخاری صادراتی

3 نکته مهم هنگام خرید پودر سوخاری صادراتی پودر سوخاری صادراتی، کیفیت عالی دارد و لازم است در هنگام خرید کیفیت آن مورد بررسی قرار گیرد تا محصولات مناسب، باکیفیت و تازه خریداری شود و مصرف کنندگان و مشتریان این محصول با شناخت بهتر این محصول می توانند آن را بررسی نمایند و محصولی مناسب و مرغوب را خریداری نمایند.

 1. در مرحله اول بهتر است شکل بسته بندی و برند آن مورد بررسی قرار گیرد، زیرا در واقع محصولات مرغوب دارای بسته بندی مناسب و بهداشتی هستند و اطلاعات کافی در مورد محصول و همچنین تاریخ تولید و انقضای محصول بر روی بسته بندی درج شده است و مصرف کنندگان از این طریق می توانند کیفیت و تازه بودن محصول را بررسی نمایند.
 2. این محصول ظاهری یک دست و بدون هیچ گونه ناخالصی دارد و همچنین اگر بسته بندی باز شود بهتر می توان کیفیت آن را تشخیص داد، زیرا این محصول به صورت گرانولی می باشد
 3. این محصول عطر و بوی خوبی دارد و فاقد بوی ماندگی و یا هر گونه بوی نامطبوع می باشد.

آسانترین روش خرید پودر سوخاری فله ای

آسانترین روش خرید پودر سوخاری فله ای آسانترین روش خرید پودر سوخاری فله ای در حقیقت خرید اینترنتی این محصول می باشد که شامل مزایای ویژه می باشد و به همین دلیل مورد استقبال خریداران عمده بسیاری می باشد، در واقع خریداران عمده با انتخاب این روش خرید می توانند به عرضه کنندگان معتبر و متعددی دسترسی داشته باشند و به راحتی قیمت و کیفیت محصولات عرضه شده توسط این فروشندگان را مورد بررسی و مقایسه قرار دهند و بهترین فروشندگان را برای خرید به صرفه این محصول انتخاب کنند.

توزیع این محصول از طریق فروشگاه های آنلاین معتبر انجام می گیرد و تمامی شرایط فراهم است، تا مشتریان اطلاعات کافی را به دست آورند و همچنین محصولات را به راحتی انتخاب و خریداری نمایند، ارسال محصولات به نقاط مختلف کشور انجام می گیرد و تمامی مشتریان عمده می توانند با سفارش محصولات، از این خرید ویژه بهره مند گردند.

خرید عمده پودر سوخاری کره ای با قیمت ارزان

خرید عمده پودر سوخاری کره ای با قیمت ارزان خرید عمده پودر سوخاری کره ای با قیمت ارزان از عرضه کنندگان معتبر امکان پذیر است و در واقع فروشندگان عمده برتر، این محصول را با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب و غرزان در بین خریداران عمده توزیع می نمایند، که شامل تولید کنندگان، مراکز و نمایندگی ها هستند و این فروشندگان محصولات را به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رسانند.

شرکت ما از عرضه کنندگان معتبر این محصول می باشد که پودر سوخاری کره ای مرغوب را با قیمت ویژه و استثنایی به فروش می رساند و عرضه اینترنتی این محصول سبب شده تا مشتریان عمده بتوانند از مناطق مختلف کشور نیز این محصول را با هزینه بسیار مناسب تهیه نمایند.

شما می توانید به راحتی آگاهی لازم را در مورد محصولات به دست اورید و همچنین این محصول را در بسته بندی های مناسب و بهداشتی به صورت عمده ثبت سفارش نمایید و آنها را در اسرع وقت دریافت نمایید و از خرید آسان و مقرون به صرفه این محصول بهره مند گردید.