خرید پودر سوخاری kfc به همراه قیمت

خرید پودر سوخاری kfc

خرید پودر سوخاری kfc به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق سایت های فروشگاهی و یا از طریق این وب سایت به فروش می رسد. پودر سوخاری کی اف سی در دو مدل ساده (نرمال) و تند (اسپایسی) در وزن 135 گرمی تولید و با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه های مواد غذایی سراسر کشور به صورت خرده و در نمایندگی kfc به صورت عمده قابل خرید می باشد.

خرید پودر سوخاری kfcشرکت kfc در آمریکا همچون برند پانکو تولید کشور ویتنام، یکی از معروف ترین برندهای پودر سوخاری خارجی می باشد. این محصول با استقبال حداکثری از سمت صاحبان رستوران ها، فست فودها و … مواجه شده است. یکی از دلایل فروش بسیار بالای این محصول همراه داشتن پک کامل از پودر سوخاری می باشد. بدین صورت که علاوه بر پودر سوخاری پوششی، حاوی پودر ادویه نیز می باشد که کار پخت را آسان می کند.

خرید پودر سوخاری kfc

طرز استفاده از پودر سوخاری kfc

هنگام خرید پودر سوخاری kfc دو بسته از پودر سوخاری را دریافت می کنید. بسته بزرگ حاوی پودر ادویه سوخاری می باشد و بسته کوچک حاوی پودر سوخاری کاور.

  1. در ابتدا پودر ادویه سوخاری را با یک لیوان آب داغ یا شیر داغ مخلوط کرده و تکه های مرغ را درون این مایع به مدت 30 تا 45 دقیقه قرار دهید تا کاملا مرینت شوند.
  2. در مرحله بعد می بایست مرغ ها را در پودر سوخاری کی اف سی که با آرد سفید مخلوط شده است، کاور کنید.
  3. در انتها مرغ ها را در روغن داغ به مدت 10 تا 15 دقیقه سرخ کنید.

خرید پودر سوخاری kfc

نمایندگی های kfc در ایران:

نمایندگی های مرغ کی اف سی حلال در ایران در شهرهای بزرگ همانند:

  • تهران
  • کرج
  • مشهد
  • اصفهان
  • شیراز

می باشد که بسیار پرطرفدار می باشند.

خرید پودر سوخاری kfc

خرید پودر سوخاری kfc تمام شعب kfc باید دارای مجوز باشند و در سایت KFC.IR به عنوان نماینده این برند آمریکایی وجود داشته باشند.

قیمت پودر سوخاری kfc

پودر سوخاری نیز همچون دیگر محصولات غذایی در فروشگاه های اینترنتی که به صورت آنلاین اقدام به فروش می کنند دارای قیمت های مختلفی می باشد. قیمت خرید عمده این محصول از نمایندگی kfc یا مراکز پخش معتبر که قیمت نمایندگی را ملاک فروش قرار می دهند شامل قیمت ارزان تر می باشد.

خرید پودر سوخاری kfc

قیمت پودر سوخاری کی اف سی در حال حاضر با قیمت حدود 7000 تومان تا 13500 تومان توسط فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد.

خرید پودر سوخاری kfc به صورت اینترنتی

خرید اینترنتی پودر سوخاری kfc از طریق این وب سایت به صورت عمده با قیمت ارزان انجام می شود. مشتریان عزیز می توانند جهت خرید این محصول با شماره تماس موجود در این وب سایت با ما ارتباط برقرار کرده و همچنین از قیمت روز پودر سوخاری اطلاع پیدا نمایند.

انواع پودر سوخاری kfc را می توانید در بسته های 135 گرمی از شرکت آرادفود خریداری نمایید. این شرکت همچنین امکان ارسال بار از تهران به سایر نقاط کشور را امکان پذیر نموده است.

خرید پودر سوخاری kfc