شرکت فروش آرد تمپورا ۵۰۰ گرمی

آرد تمپورا ۵۰۰ گرمی گزینه مناسبی جهت افرادی است که علاقمند به غذاهای ترد و سوخاری می باشند و در واقع نوعی از سوخاری کردن همراه با ایجاد حالت پفکی است. تمپورا سبزیجات، مرغ، میگو و …روشی است که منشا آن به کشور ژاپن بر می گردد وامروزه در سایر نقاط دنیا نیز از آن استفاده می گردد.

شرکت فروش آرد تمپورا ۵۰۰ گرمی

خواص ضدسرطانی پودر سوخاری

خواص ضدسرطانی پودر سوخاری سوخاری کردن مواد غذایی یکی از راه های طعم بخشیدن به آنها بوده که علاقمندان زیادی دارد. انواع مواد غذایی مانند قارچ و سبزیجات، مرغ، گوشت، ماهی و میگو را می توان با استفاده از انواع آرد های سوخاری سرخ کرده و از طعم آن لذت برد.

ترکیبات و ادویه های به کار رفته در آرد های سوخاری امروزه بسیار تنوع یافته و انواع طعم ها و رنگ ها در آن یافته می شود. ادویه ها اغلب از خواص درمانی و حتی ضد سرطانی نیز برخوردار می باشند و افزودن آنها به پودر سوخاری می تواند این خواص را به غذا نیز برساند.

یکی از روش های پخت که امروزه جهت پفکی کردن غذاهایی مانند مرغ ومیگو یا سبزیجات استفاده می شود استفاده از آرد تمپورا می باشد. این آرد در ترکیب با تخم مرغ به صورت خمیری مایع در می آید و سپس تکه های غذای مورد نظر را در آن فرو کرده و در روغن داغ سرخ می نماییم تا حالت برشته و پفکی پیدا کند. گاهی می توان حتی دو یا سه مرتبه در حین پخت مرحله غوطه ور سازی را تکرار نمود تا مواد بیشتری روی تکه های غذایی قرار بگیرد.

غذاهایی مانند جوجه چینی، میگو یا سبزیجات تمپورا به این شیوه تهیه می گردند و از طعم لذیذی برخوردار می باشند. در واقع در ترکیب آرد تمپورا از آرد برنج و گندم و کمی نشاسته ذرت در کنار بکینگ پودر استفاده می شود و این ترکیب آماده، کار تهیه غذاها را بسیار آسان می نماید.

فروش برترین آرد تمپورا ۵۰۰ گرمی

فروش برترین آرد تمپورا ۵۰۰ گرمی آرد تمپورا جهت تهیه ماده ای خمیری به نام بنیه استفاده می شود و به آرد بنیه نیز معروف می باشد. در هنگام خرید آرد تمپورا باید دقت نمود که این آرد به صورت کیلویی و بسته بندی ارائه می گردد. آرد تمپورا کیلویی مناسب استفاده رستوران ها می باشد در حالیکه انواع بسته بندی این محصول گزینه خوبی برای مصرف خانگی می باشد.

مجموعه آراد فود به طور تخصصی در زمینه فروش انواع آرد و پودر سوخاری فعالیت داشته و آرد تمپورا نیز یکی از محصولاتی است که این شرکت ارائه می نماید. برترین انواع آرد تمپورا متعلق به شرکت های پانکو و آینز، توسط این مجموعه به صورت حضوری وغیر حضوری ارائه می گردد. کیفیت آرد های مذکور تضمین شده و عالی بوده و در تولید آن از مواد درجه یک استفاده شده است که با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.