,

عمده فروشی آرد سوخاری شنیسل

شنیسل جز غذاهای بسیار محبوب بوده که از سینه مرغ به دست می‌آید و با یک لایه آرد سوخاری پوشانده و پخته می شود که بسیار خوش طعم است. عمده فروشی آرد سوخاری شنیسل این محصول را در حجم بالا به صورت کارتونی و کیسه‌ای به فروش می رساند که در واقع قیمت خرید عمده بسیار مناسب است و خریداران سود قابل توجهی از این خرید بهره مند خواهد شد که این پودرهای سوخاری انواع مختلفی دارد و با طعم های گوناگون جهت مزه دار کردن غذا به فروش می رسد.

عمده فروشی آرد سوخاری شنیسل

بررسی کیفی انواع آرد سوخاری

بررسی کیفی انواع آرد سوخاری تنوع انواع آرد سوخاری بسیار بالا است که در اکثر غذاهای فست فودی و غذاهای هم چون میگو، ماهی، انواع گوشت قرمز، خمیر پیتزا، انواع گراتن، همبرگر و کتلت استفاده می شود. آرد سوخاری تمپورا نوعی آرد سوخاری پفکی بوده که باعث پفکی شدن بافت غذا از جمله مرغ و میگو می شود که طعم و بافت بسیار عالی به غذا بخشیده و موجب ترد شدن آن می گردد.

در واقع کیفیت آرد سوخاری زمانی مشخص می‌ شود که در هنگام پخت غذا به ترد شدن آن کمک کند و بافتی سبک و بسیار عالی به آن ببخشد. زمانی که در تولید آرد سوخاری مواد اولیه مرغوب استفاده شود، در کیفیت آن تاثیر بسزایی خواهد داشت. بهترین آرد سوخاری ها از خشک و برشته شدن نان های حجیم به دست آمده و سپس ادویه های مختلف مخلوط می‌گردد که کیفیت بسزایی در طعم نهایی محصول خواهد داشت.

آرد سوخاری ها معمولاً در چند رنگ سفید، طلایی، نارنجی و قرمز بوده که پس از پخت رنگ طلایی مایل به قهوه ای به خود می گیرد. آرد سوخاری با کیفیت بوی خوب داده و اندازه‌های ذرات آن یکسان است که در حین پخت، روغن بسیار کمی به خود جذب کرده و در نتیجه غذای سالم و بهتر خواهید داشت. آرد سوخاری با کیفیت علاوه بر این که باعث خوشبو شدن غذا می گردد، بوی بو آن را گرفته و در صورتی که با کیفیت نباشد، طعم غذا را خراب می کند.

تولید آرد سوخاری شنیسل عمده

تولید آرد سوخاری شنیسل عمده تولید آرد سوخاری شنیسل در کشور با استفاده از بهترین مواد اولیه انجام می‌ شود که در کیفیت و ویژگیهای یک آرد سوخاری مرغوب تاثیر بسزایی دارند. تولید آرد هایی که در بازار موجود است، از نان های حجیم بوده که پس از خشک شدن در فر قرار گرفته و پس از برشته شدن، آسیاب و الک می گردد سپس با طعم های مختلف در بسته بندیهای گوناگون روانه بازار می‌ شود که البته لازم به ذکر است بدانید، تولید این محصولات به دلیل استفاده بالایی که دارد به صورت عمده انجام شده بنابراین می‌ توان آن را در بسته‌بندی‌های فله خریداری کرد و اینگونه محصول را با قیمتی مناسبتر دریافت نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.