فروش ویژه آرد سوخاری کتلت

آرد سوخاری کتلت علاوه بر سهولت در پخت و کمک به خوشمزه تر شدن مواد کتلت، باعث ترد شدن این غذا نیز می‌شود.آرد سوخاری کتلت خود به چند دسته تقسیم می‌شود. آرد سوخاری ادویه دار، آرد سوخاری دانه درشت، آرد سوخاری در نمونه های پودری که هر کدام عطر و طعم بسیار خوبی به غذای ما می‌دهد.

فروش ویژه آرد سوخاری کتلت

شناخت ادویه موجود در آرد سوخاری

شناخت ادویه موجود در آرد سوخاری خرید آرد سوخاری با توجه به عطر و طعمی که به انواع غذاها می‌دهد و بیشتر در غذاهای فست فوودی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار رونق گرفته است.در آرد سوخاری ادویه ها به اندازه مشخصی وجود دارد.

اما اگر خود مایل باشید میتوانید ادویه هایی از قبیل زرد چوبه، ادویه کاری، پودر زنجبیل و زیره آسیاب شده نیز اضافه کنید.اگر شما بخواهید خودتان آرد سوخاری را تهیه کنید یا حداقل بدانید در انواع آرد های سوخاری چه ادویه هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم است بدانید که اولین چیزی که در این محصولات اغلب به عنوان ادویه استفاده میشود.از سبزی های خشک معطر شده آسیاب شده مانند شنبلیله و شوید و زیره نیز می‌توانید در تهیه آرد سوخاری استفاده کرد.

البته در هنگام استفاده از آرد سوخاری ترکیب کمی زعفران بسیار در عطر و طعم غذا تاثیر دارد.

باید دقت داشته باشیم اگر خودمان قصد داریم به پودر سوخاری ادویه اضافه کنیم می‌بایست تناسب بین ادویه ها را رعایت کنیم مثلا نمک زیاد علاوه بر شوری مضر است.

از پودر سوخاری هم در داخل مواد کتلت می‌توان استفاده کرد هم قبل از سرخ کردن پشت و روی کتلت را با این آرد خوشمزه و خوش طعم آغشته کرد. این کار علاوه بر مزه لذیذ کتلت تردی را به ما می‌دهد.

صادرات انواع آرد سوخاری کتلت

صادرات انواع آرد سوخاری کتلت آرد سوخاری نارنجی علاوه بر طعم و عطر خوشمزه ای که به غذا می‌دهد در رنگ غذا نیز تاثیر زیادی دارد.

از آرد سوخاری نارنجی بیشتر برای غذاهایی مانند مرغ، ماهی، میگو، قارچ و فلافل استفاده می شود. بدلیل استقبال خوبی که از این نوع آرد سوخاری شده است.

این آرد را در انواع بسته بندی های متفاوت برای مصرف کنندگان خانگی و برای رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ به صورت فله تولید می‌شود.در سال‌های گذشته صادرات پودر سوخاری بخصوص پودرهای سوخاری ادویه دار صادرات چشمگیری داشته است.

امروزه از طریق اینترنت و سایت‌هایی که در زمینه محصولات غذایی از جمله آردهای سوخاری فعالیت می کنند میتوانید با انواع این محصولات و کاربرد شان در پخت و پز بیشتر آشنا شوید.

برای سفارش این محصولات میتوانید با مراجعه به سایت‌های معتبر به صورت آنلاین سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و خریدی آسان بدون نیاز به مراجعه حضوری داشته باشید.

با خریدی مستقیم و بدون واسطه می توانید این محصولات را با قیمتی مناسب و مرقون به صرفه درب محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.