فروش ویژه آرد سوخاری گرانول

اصطلاح گرانول را با توجه به دانه درشت بودن این محصول که نباید زیاد پودر شود به آن نسبت داده اند. آرد سوخاری گرانول نارنجی با توجه به فواید بسیاری که دارد، نسبتا طرفدار خیلی بالایی در کشور به خود اختصاص داده است، تا حدی که میزان تولید داخلی این محصول جوابگوی میزان نیاز مردم نمی باشد و آرد سوخاری گرانول نارنجی به کشور وارد می شود.

فروش ویژه آرد سوخاری گرانول

کاربرد انواع آرد سوخاری گرانول چیست؟

کاربرد انواع آرد سوخاری گرانول چیست؟ فروش آرد سوخاری طعم دار، بخش مهمی از تجارت کشور را به خود اختصاص داده است که علاوه بر مواد افزوده شده به آن برای ‌طعم و نوع بسته بندی، به کیفیت نان اولیه هم بستگی دارد. باید توجه داشت که در پخت بیشتر نان ها به آن کمی نمک طعام اضافه می کنند که این نمک در رشد مخمرهای مفید موثر است، هم چنین عملکرد گلوتن ( گلوتن ترکیبی پروتئینی است که عموما در گندم و جو یافت می شود) را در خمیر نان را بهبود می بخشد.

از فواید ظاهری گلوتن در نان نیز این است که باعث حالت ارتجاعی نان می شود. اضافه کردن شیر خشک هم به مواد اولیه نان ارزش غذایی آن را بالا می برد و همچنین باعث بخشیدن رنگ و طعم بسیار خوبی به نان می شود.

مورد جالبی که برای اغلب مردم مهم نیست، فرق بین پودر سوخاری و آرد سوخاری هستش، فرقشون به مواد سازنده‌ی آنها ربطی ندارد، بلکه آرد سوخاری نسبت به پودر سوخاری دانه ریز تر و نرم تر می باشد. فروش آرد سوخاری گرانول در کشور با توجه به کیفیت محصول با قیمت های متفاوتی صورت می گیرد. یکی از مواد مهم افزودنی به خمیر نان روغن، است که برای تردی بیشتر و زیاد شدن حجم نان از آن استفاده می کنند.

بازار خرید آرد سوخاری گرانول

بازار خرید آرد سوخاری گرانول بهترین آرد سوخاری از مواد تازه به خصوص نان تازه تولید شده است و طعم دهنده‌ی با کیفتی به آن اضافه شده است. معمولا همانطور که می دانید نگهداشتن موادغذایی ارتباط مستقیمی با میزان رطوبت آن ماده دارد.

چون یکی از شرایط رشد میکروب ها و قارچ های موادغذایی وجود درصدی رطوبت در آن است و هرچه میزان آن رطوبت کمتر باشد، رشد این عوامل میکروبی و بیماری زا به نسبت در آن کمتر اتفاق خواهد افتاد.

در مورد آرد سوخاری نیز به دلیل اینکه میزان رطوبت بسیار پایین است، در صورتی که آن را در جای خشک و خنک نگهداری کنیم، مشکل چندانی به وجود نخواهد آمد و می توان آرد سوخاری را تا مدتی طولانی به اندازه حدود ۵ ماه نگهداری کرد. باتوجه به پرفروش بودن این محصول فروشنده آرد سوخاری سود زیادی را بدست می آورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.