فروش پودر سوخاری نرمال به صورت مستقیم

پودر سوخاری نرمال که از رایج ترین نمونه های پودرها است در بسته بندی و طعم های مختلف تهیه و توزیع میشود. با توجه به محبوبیت بسیاری که پودرهای سوخاری در بین مصرف کنندگان دارند در اینجا قصد داریم شما را با روش تولید و مرکز فروش پودر سوخاری نرمال به صورت مستقیم آشنا کنیم.

فروش پودر سوخاری نرمال به صورت مستقیم

روش تولید انواع پودر سوخاری

روش تولید <a href=انواع پودر سوخاری” class=”img-responsive aligncenter”> آرد سوخاری در انواع مختلفی مانند: پودر، طعم دار، دانه درشت و.. تهیه میشوند که خود این انواع به مواد اولیه و روش های مختلف آسیاب و الک بستگی دارد. معمولا نمونه ای از آرد سوخاری را از نان های مختلف مانند: نان ساندویچ، تست، سفید، همبرگر و.. که تحت فشار خشک شده و فاقد رطوبت میشوند و حین دما دادن برشته شده و به رنگ قهوه ای در می آیند و سپس پودر و الک شده و آرد سوخاری را تولید میکنند.

پودر و یا آردهای سوخاری که پخت مجدد نان های حجیم تهیه میشوند پس از فرایند خشک شدن به همراه ادویه و چاشنی های مختلف میکس شده و پودرهای طعم دار و رنگی را تولید میکنند که در این میان پودر سوخاری نارنجی و سفید تهیه و توزیع میشوند که هر یک به نحوی برای تهیه خوراک ها و غذاهای سوخاری و نیمه آماده از قبیل: کنتاکی، ناگت، شنیشل، فلافل و.. مورد مصرف قرار میگیرند.

در تهیه پودرهای سوخاری بسته به نوع مصرف ممکن است مواد را به صورت آرد، پودر متوسط و یا پودر دانه درشت تولید کنند و در طعم های مختلف با چاشنی های متفاوت و با افزدون خوراکی های مجاز پودر های سوخاری رنگی را نیز تهیه و توزیع کنند.

صادرات پودر سوخاری نرمال اصل

صادرات پودر سوخاری نرمال اصل تا حدودی با انواع آرد سوخاری و نحوه تهیه این پودرهای پر طرفدار آشنا شدیم، همانطور که میدانید مشاغل و روزمرگی ها و ذائقه های جدید فرصت کافی برای تهیه غذاهای سنتی و زمان بر را ندارند و هر روزه شاهد افزایش سرانه مصرف غذاهای فست فودی از قبیل سوخاری ها و نیمه آماده ها هستیم.

همین موارد سبب شده تولید کننده های متعددی به تولید و توزیع انواع پودر ها از قبیل: مرینت_ پودر سوخاری_ آرد سوخاری_ آرد سوخاری رنگی_ پودر سوخاری سفید_ آرد تمپورا_ ادویه دار و.. محصولات متنوعی را عرضه می کنند که در میان برند ها ی مختلف می توان پانکو و آینز را جزء بهترینا دانست.

اگر به دنبال خرید پودر سوخاری از مارک های‌ مرغوب هستید مراکز فروش حضوری و سایت و آنلاین مارکت های معتبر ما این امکان را برای شما فراهم آورده اند که بتوانید انواع مختلف آرد سوخاری را در طعم های مختلف و بسته بندی های متنوع با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید