مراکز فروش پودر سوخاری ساده

پودر سوخاری ساده یا ارد سوخاری را با استفاده از نان های حجیم تهیه می کنند ، نان های حجیم را خشک و اسیاب کرده و، نان حجیم را روی گاز حرارت می دهیم تا رطوبت آن کاملا گرفته شود ، وقتی نان حجیم خشک شد ان را آسیاب می کنیم ، این ارد بر اثر حرارت رطوبت خود را از دست می دهد و قهوه ای و برشته می شود ، ارد سوخاری از پودر شده نان های حجیم به دست می اید . ارد سوخاری که در حال حاضر در بازار وجود دارد نیز به همین شکل تولید می شود .در واقع نون تستی که در بازار وجود دارد اگر به فروش نرسد و فاسد نشده باشند ان را پودر و به نام ارد سوخاری در بازار به فروش می رسانند .

مراکز فروش پودر سوخاری ساده

کالری انواع پودر سوخاری اسپایسی

کالری انواع <a href=پودر سوخاری اسپایسی” class=”img-responsive aligncenter”> انواع پودر سوخاری ، مانند ، پودر سوخاری طلایی یا اسپایسی ، پودر سوخاری نارنجی یا پاپریکا ، پودر سوخاری ساده یا سفید ، پودر سوخاری پانکو و غیره وجود دارد ، که پودر سوخاری اسپایسی یا پودر سوخاری طلایی از انواع پودر سوخاری ها کیفیت بهتری برخور دار می باشد ، پودر سوخاری دارای ۳۹۵ کیلو کالری ، ۷۱٫۹۸ گرم کربوهیدرات ، ۱۳٫۳۵ گرم پروتئین ، ۳٫۵۰ گرم چربی ، ۶٫۵۱ گرم آب، ۴٫۵۰ گرم فیبر و ۶٫۲۰ گرم قند است .

از جمله مواردی که مردم برای پودر سوخاری با یک برند خوب در نظر دارند شامل ، کیفیت محصول ، قیمت محصول ، بسته بندی متنوع محصول ، و غیره می باشند ، در مقدار ۱۰۰ گرم پودر سوخاری ویتامین E ، k ، B و ماده معدنی همانند ، کلسیم ، اهن ، منیزیم ، فسفر ، پتاسیم ، سدیم ف روی ، مس ، و غیره وجود دارد .

شرکت پانکو با توجه به اگاهی و شناخت کامل مشتریان و در نظر گرفتن اولویت انها ، توانسته اند ، این محصول را با کیفیت مناسب و بسته بندی متنوع به بازار ارائه دهد ، پودر سوخاری پانکو به خاطر کیفیت بالا محصول و دانه درشت بودن ان در برند های با کیفیت و لوکس معروف و شناخته شده می باشد .اگر پودر سوخاری در جای خنک نگهداری شود اصلا کپک نمی زند و فاسد نخواهد شد .

مرکز صادرات پودر سوخاری ساده

مرکز صادرات پودر سوخاری ساده بازار فروش محصول پودر سوخاری کیلویی ، گرمی و عمده از کارخانه جات ، فروشگاه و غیره شرکت های معتبر ، به صورت حضوری و انلاین به فروش می رساند ، پودر سوخاری ساده طرفدارن زیادی دارد ، از جمله طرفدارن این محصول بیشتر کودکان و نوجوانان می باشند . پودر سوخاری ساده را با ادویه جاتی مانند فلفل قرمز ، ادویه کاری ، پودر سیر ، نمک و غیره طعم دار می کنند .بیشتر فروشندگان این محصول را از اینرنت و با کمترین قیمت تهیه و خریداری می نمایند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید