مرکز خرید پودر سوخاری آماده

امروزه استفاده از پودر سوخاری برای تهیه بسیاری از غذاها بسیار پر رونق شده به نحوی که اکثر برندها و کارخانجات این محصول را در طعم ها و همراه با ادویه های گوناگون به بازار عرضه کردند. به همین خاطر است که مرکز خرید پودر سوخاری آماده این محصول را با کیفیت و قیمتی بسیار مناسب و منصفانه در اختیار خریداران و متقاضیان دریافت این محصول قرار می دهد.

مرکز خرید پودر سوخاری آماده

آشنایی با فرآیند تولید پودر سوخاری صنعتی

آشنایی با فرآیند تولید پودر سوخاری صنعتی فرآیند تولید پودر سوخاری صنعتی در کارخانجات مختلف تقریباً یکسان بوده و از مواد اولیه مانند نان های باگت نان همبرگر و ساندویج برای تهیه این محصول استفاده می‌کنند. به علت اینکه آرد معمولی را نمی‌توان به پودر سوخاری تبدیل کرد، کارخانه ها ابتدا با تولید انواع نان های حجیم شده آن را تهیه و بسته به ذائقه مشتریان آن را فرآوری کرده و طی مراحلی آن را برشته و در بسته بندی های مناسبی به بازار ارائه می کنند.

روش تولید انواع آرد سوخاری به این صورت است که نان های تولید شده بعد از پخت طی دو مرحله تحت پخت مجدد قرار گرفته و قهوه‌ای و برشته می شود. هرچه میزان پخت بیشتر باشد رنگ پودر سوخاری نیز متفاوت خواهد بود و در کنار آن با افزودن چاشنی ها و ادویه های مختلف آن را طعم دار می کنند. اینگونه محصولات چون تنوع غذایی مختلفی در کنارشان دیده می شود دارای طرفداران بی شماری می باشند.

برندها بسته به ذائقه مشتری و فروش این محصولات در بازار است که اقدام به تهیه و تولید انواع مختلف آن می کنند، به عنوان مثال، آرد سوخاری تند، آرد سوخاری ساده و معمولی و همچنین حاوی سبزیجات و یا ادویه های کاری را به آن اضافه کرده و به مرحله بسته بندی می رسد. پودر سوخاری انواع گوناگونی دارد که به درشت و ریز تقسیم می شود نوع درشت آن مخصوص سرخ کردن مرغ بوده و ریز آن برای تهیه انواع میگو و ناگت مرغ به کار می‌رود.

بازار عرضه پودر سوخاری آماده

بازار عرضه پودر سوخاری آماده مجموعه ما در بازار عرضه و توزیع پودر سوخاری آماده توانسته است، این محصول را در تناژهای بالا تهیه و در اختیار متقاضیان قرار بدهد. بسیاری از تولیدات ما در بازارهای داخلی به فروش می‌رسد و درصدی از آن نیز به کشورهای خاورمیانه، عربی و اروپایی ارسال می گردد. این گونه تولیدات دارای طرفداران زیادی است و به خاطر خوش طعم تر کردن غذاها مورد استفاده اکثر خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

قیمت پودر سوخاری در برند ما نسبت به سایر برند ها بسیار مناسب تر بوده اما کیفیت همچنان حرف اول را می‌زند، و ما توانستیم با صادرات این محصولات به کشورهای خارجی توان تولیدی کشورمان را در رابطه با رقابت با محصولات خارجی به رخ کشیده و جزء برندهای معتبر در بازارهای خارجی محسوب می شویم. این محصول طعم های بسیار های مختلف و بسته بندی های گوناگون و متفاوتی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.