مرکز خرید پودر سوخاری طلایی پانکو

پودر سوخاری پانکو یکی از پودرهای پرفروش در صنعت آشپزی است که هم در رستوران ها و هم در مصرف خانگی کاربردی و پراستفاده است، این پودر به خوراک ما بافت و تردی طعم بی نظیری می دهد، مصرف روغن با استفاده با این پودر کمتر می شود، طعن فوق العلاده ای نیز به خوراک ما می دهد، مرکز خرید پودر سوخاری طلایی پانکو آن را در انواع بسته بندی ها و حجم های مختلف در کیفیت مناسب به فروش می رساند.

مرکز خرید پودر سوخاری طلایی پانکو

طعم مختلف پودر سوخاری درجه یک

طعم مختلف پودر سوخاری درجه یک پودر پانکو به صورت پرک شده و ساخته و کشور ژاپن است و بیشترین مصرف را در کشورهای آسیایی دارد، این پودر از نان و با استفاده از دستگاه های مجهز تولید شده است، این مارک با توجه به بافت و طعم و تولید مرغوب از باکیفیت ترین نان ها از سایر پودر های سوخاری متمایز است، پودر سوخاری قرمز و پودر سوخاری سفید از دیگر انواع پودر سوخاری تفاوتشان در رنگ و طعم و شکل ظاهری آنها می باشد.

رنگ این نوع با یک بار پخت روشن می شود و پس از سرخ شدن در روغن رنگ طلائی زیبایی به خود می گیرد، هیچگونه پوسته و یا سوختگی نان در آن نیست و پس از سرخ شدن در روغن کاملا یک دست باقی می ماند.

بافت حجم دار این پودر موجب جذب کمتر چربی و در نتیجه نسبت به نمونه های دیگر پودر سوخاری سالم‌تر است. استفاده از پودر سوخاری پانکو طعم دار به غذای شما حالت ترد و پفکی یکدست و زیبایی می دهد، این پودرها در سه طعم ساده، اسپایسی و پاپریکا و در دو حجم یک کیلویی و حجم کمتر 200 گرمی تولید و به بازار ارائه می شوند. پودر سوخاری از نان خشک شده تولیده و فرایندی را سپری می کند و با موادی نظیر سبزیجات معطر یا ادویه‌ ها نیز ترکیب می‌شوند، نان‌ حجیمی مثل باگت یا نان تست برای تولید این پودر مناسب است.

پودر سوخاری انواع مختلف سایزی ریز و درشت با طعم های مختلف دارد، سایز آن به نوع آسیاب کردن آن بستگی دارد، نوع درشت آن برای غذاهایی مثل مرغ، کتلت، شامی و ماهی کاربر دارد و نوع ریز آن برای تهیه ناگت استفاده می‌شود، انواع پودر سوخاری را باید در جای خشک و خنک نگهداری کنید تا ماندگاری بهتری داشته باشد، پودر سوخاری علاوه بر ترد کردن طعم لذت بخشی به آن‌ می‌دهد، این پودر طوری تهیه شده که فاقد اسید‌های چرب ترانس است و گزینه‌ مناسبی برای جایگزین کردن انواع پودر سوخاری است.

عرضه انواع پودر سوخاری طلایی پانکو

عرضه انواع پودر سوخاری طلایی پانکو از ویژگی های اصلی پودر سوخاری پانکو طلایی شکل درشت و سوزنی بودن آن است که به خوراک ما تردی و سبکی فوق‌العاده می دهد، منشا پانکو از ژاپن است، قیمت کلی پودر سوخاری پانکو را از عمده فروشی های این محصول و یا فروش آنلاین می توانید داشته باشید، عرضه انواع پودر سوخاری طلایی پانکوبه تمامی شعب فروش در سرارس کشور در کیفیت و قیمت مناسب صورت می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.