,

کارخانه عرضه پودر سوخاری پانکو طلایی

کارخانه تولید و عرضه پودر سوخاری پانکو طلایی، شروع اقدام به فروش محصولات خود کرده‌اند بدین منظور تعامل خوب و مثبتی با مشتریان خود داشتند. استفاده از پودر سوخاری مرغوب می تواند طعم بی نظیری به غذاهای سرخ کردنی و البته جلوگیری کردن از وا رفتن کوفته های تبریزی بدهد. شما میتوانید برای خرید پودر سوخاری سفید و آشنایی با خواص آن سایت ما را در ادامه مطالعه فرمایید.

کارخانه عرضه پودر سوخاری پانکو طلایی

بررسی کیفی پودر سوخاری اعلا

بررسی کیفی پودر سوخاری اعلا آرد سوخاری حاوی 368 کیلو کالری در 100 گرم ، 10 گرم پروتئین ، 2 گرم چربی و 73 گرم کربوهیدرات است. مواد معدنی موجود عبارتند از سدیم ، پتاسیم ، منیزیم ، کلسیم و عناصر کمیاب مانند روی و‌‌‌‌ می باشد.معمولاً تفاوتی نمی کند که آرد سوخاری به مقدار کم در خانه تولید می شود یا از یک کارخانه بزرگ تهیه می شود

تنها مزیت تهیه خانگی ان این است که رول یا نان سفید که به موقع مصرف نشده یا باقی مانده است نیازی به دور ریختن ندارد. به منظور تضمین ماندگاری تقریباً نامحدود آرد سوخاری خانگی ، رول ها یا نان سفید باید به خوبی خشک شوند.

بسته به استفاده بعدی ، فقط لازم است اطمینان حاصل شود که رول ها یا نان هایی که حاوی دانه های خشخاش یا سایر دانه ها هستند در صورت لزوم به طور جداگانه مالیده شوند تا دانه های آفتابگردان ناخواسته یا موارد مشابه در ظروف خاص قابل توجه نباشد.

منشاء آرد سوخاری از کلمه فرانسوی پاشیدن نان رنده شده” آمده است. نامهای دیگر آرد سوخاری ، له شده ، رنده شده ، آرد سوخاری ، آرد بیدار کننده است که از نان سفید خشک یا رول با آسیاب تهیه می شود. در غیر این صورت در سراسر جهان به این شکل یا مشابه استفاده می شود.

از آرد سوخاری در آشپزخانه به طرق مختلف استفاده می شود. از یک سو ، برای نان ماهی ، مرغ یا استیک گوشت استفاده می شود و به اطمینان حاصل می شود که گوشت داخل آن آبدار باقی می ماند و خشک نمی شود.

با این حال ، قبل از آن ، غذای مد نظر با آرد معمولی پخته می شود ، در تخم مرغ های کوبیده حلقه می شود و فقط سپس آرد سوخاری را به آن میزنیم. این تنها راهی است که آرد سوخاری می تواند با غذا بماند و بیش از حد به تابه نچسبد. از آرد سوخاری نیز برای وا نرفتن گوشت در کوفته تبریزی یا سایر آماده سازی های گوشت چرخ کرده نیز استفاده می شود.اما برای کوفته می توان از رول های خشک نیز استفاده کرد که قبل از آماده شدن در آب سرد ،خیس شده اند.

فروش مستقیم پودر سوخاری پانکو طلایی

فروش مستقیم پودر سوخاری پانکو طلایی مجموعه ما فروشنده پودر سوخاری به صورت مستقیم می باشد که مزیت از تولید به مصرف را برای مشتریان عمده خود را به نحو مطلوبی فراهم نموده است. قبل از خرید و انتخاب پودر سوخاری باید به تاریخ تولید و تاریخ انقضای محصول توجه ویژه‌ای کرد.آرد سوخاری آرد سوخاری خشک است و بنابراین ماندگاری بالایی دارد. باید در مکانی تاریک و خنک نگهداری شود که در آن به راحتی برای چند ماه نگهداری شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *