فروش پودر سوخاری هاتی کارا از کارخانه

پودر سوخاری هاتی کارا

فروش پودر سوخاری هاتی کارا با پایین ترین قیمت با حجم عمده از درب کارخانه با سود بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها برای خریداران انواع پودر سوخاری هاتی کارا بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. تولید پودر سوخاری هاتی کارا در دو مدل ساده و فلفلی در بسته های 300 گرمی جعبه ای می باشد و قیمت پودر سوخاری هاتی کارا در فروش اینترنتی با قیمت حدود 5300 تومان از طریق این وب سایت قابل خرید می باشد.

فروش پودر سوخاری هاتی کارا فروش پودر سوخاری هاتی کارا

فعالیت اولیه برند هاتی کارا از سال 1386 در شرکت گلستان بوده و در حال حاضر در شرکت کیان باداس فعالیت مستمر دارد و نه تنها در حوزه فروش داخلی بلکه در حوزه صادرات پودر سوخاری نیز شناخته شده می باشد. این شرکت علاوه بر تولید پودر سوخاری، تولید دیگر محصولات غذایی را به جهت کامل شدن سبد خرید، در الویت قرار داده است.

فروش پودر سوخاری هاتی کارا

انواع محصولات هاتی کارا:

  • غلات
  • عصاره و چاشنی
  • غذای نیمه آماده
  • انواع دسر و ژله
  • ادویه جات

فروش پودر سوخاری هاتی کارا

طرز تهیه پودر سوخاری خانگی

مواد اولیه مورد نیاز در تهیه پودر سوخاری در منزل:

  1. انواع نان حجیم یا خمیر داخل نان به مقدار لازم
  2. نمک و سایر ادویه های دلخواه به مقدار لازم
  • برای تهیه پودر سوخاری به روش خانگی ابتدا باید تکه های سالم و بدون کپک نان و خمیر نان را جدا کنید و سپس اقدام به خرد کردن این نان‌ها با دست کنید. تکه های کوچک نان را درون سینی بزرگی ریخته و در هوای آزاد قرار دهید تا کاملا خشک شود.

فروش پودر سوخاری هاتی کارا

فروش پودر سوخاری هاتی کارا جهت تسریع در این عمل می توانید از فر یا تستر  نیز استفاده نمایید.

  • بعد از اینکه تکه های نان کاملا خشک و برشته شدند آنها را باید آسیاب کنید. بعد از اینکه نان ها به صورت پودر در آمدند باید آنها را الک کنید تا دانه های یکدستی داشته باشید. (تکه های درشت را دوباره آسیاب کنید)
  • حال ادویه های دلخواه را اضافه نمایید و برای اینکه رطوبت باقی مانده پودر از بین برود و رنگ بهتری بگیرد مجددا پودر سوخاری را به همراه ادویه ها حرارت دهید.

فروش پودر سوخاری هاتی کارا

فروش پودر سوخاری هاتی کارا برای نگهداری این پودر از شیشه تمیز دردار استفاده نمایید و در یخچال نگهداری کنید.

چگونگی ارسال بار و فروش پودر سوخاری هاتی کارا

فروش و ارسال توسط شرکت آرافود به این شرح می باشد:

فروش:

فروش پودر سوخاری هاتی کارا به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق همین وب سایت به قیمت درب کارخانه انجام می شود. همچنین مشتریان عزیز می توانند از طریق شماره تماس موجود در همین وبسایت با واحد فروش شرکت تماس گرفته تا نسبت به دریافت لیست قیمت پودر سوخاری و کاتالوگ محصولات اقدام نمایند.

فروش پودر سوخاری هاتی کارا

نحوه ارسال بار:

بارگیری و ارسال بار در حجم های بالا از درب این کارخانه می باشد که ارسال بار در حجم بالا از تخفیف ویژه نیز برخوردار است. چنانچه سفارش شما در حجم پایین ولی به صورت عمده باشد، ارسال از طریق باربری قابل انجام می باشد.

فروش پودر سوخاری هاتی کارا