آرد سوخاری تایلندی چینی

آرد سوخاری

آرد سوخاری از نان های حجیم شده که حرارت داده می شود تهیه می شود. که در اندازه های ریز و درشت دانه در بازار یافت می شوند. برای تهیه آرد سوخاری خانگی می توان نان های خشک شده و حجیم شده را آسیاب می کنند تا کاملا ریز شوند. برای تهیه دانه های درشت آن در خانه، می توان نان ها را در هاونگ کوبید و دانه های درشت را سوا نمود.  برای این کار لازم است که رطوبت نان به طور کامل از طریق حرارت دادن آن گرفته شود.

آرد سوخاری تایلندی

آردهای سوخاری در آشپزی آسیایی سال ها مورد توجه بوده ولی در سال های اخیر مشتریان زیادی به مصرف این محصول روی آورده اند و در سراسر جهان این محصول را به دلیل ویژگی های خاصش استفاده می کنند از جمله کشور های متقاضی مصرف این محصول می توان به کشور های غربی اشاره نمود. آرد سوخاری تایلندی یکی از طعم دهنده های خوشمزه برای انواع غذا ها می باشد که در طعم های فلفلی، ساده، پیاز، سیرف سالسا و … در بازار موجود است. این آرد ها و پودر ها در بسته بندی های مختلف در اندازه های ۱۰۰ گرمی و ۱۵۰ گرمی و … موجود می باشند. که با خرید بسته های آنها به صورت عمده ،می توانید خریدی مناسب و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

این حرارت باعث تولید مواد سرطانی در این نوع آرد می شود که نوع خانگی آن در مقایسه با نوع صنعتی آن کم خطر تر می باشد چرا که در تهیه آرد سوخاری خانگی مواد یکبار حرارت می بینند ولی در نوع صنعتی دو بار حرارت می بیند که این باعث تولید مواد سرطانزا در این نوع آرد می شود. آرد سوخاری تایلندی و چینی از نمونه های پر طرفدار در بازار می باشد که برای تهیه انواع غذاهای سرخ کردنی و دریایی مثل میگو و ماهی و … از آنها استفاده می شود و نقش پر رنگی در طعم دهی به این غذاها دارند.

آرد سوخاری چینی

متاسفانه مصرف کالاهای خارجی به پوشاک و لوازم خانگی محدود نمی شود بلکه مواد غذایی و نوشیدنی ها و هزاران نوع مواد دیگر را شامل می شود. و با سر زدن به فروشگاه ها و سوپر مارکت ها شاهد فروش مواد غذایی و بهداشتی خارجی خواهیم بود. که این امر با توجه به موقعیت مکانی سوپر مارکت ها کمتر و بیشتر خواهد بود، به این صورت که در شهر های مرزی این محصولات بیشتر دیده می شوند و بر عکس آن نیز صادق است. آرد سوخاری چینی محصول کشور چین می باشد که یکی از طعم دهنده های پر طرفدار به انواع غذاهای دریایی و سرخ کردنی می باشد.

قیمت این محصول به عوامل زیادی از جمله، کیفیت، مرغوبیت و همچنین تازگی آن بستگی دارد. آرد سوخاری به دلیل ارزش غذایی که دارد ونیز کم کالری بودن آن، افراد زیادی هستند که می توانند به صورت هفتگی، از این محصول در طبخ انواع غذا ها استفاده نمایند و از مزیت های مختلفی که دارد، نهایت استفاده را ببرند. این محصول به دلیل تنوع در طعم هایی که دارد مورد توجه افراد بسیاری می باشد. به راحتی می‌توانید با قیمت بسیار مناسب و باور نکردنی این فرآورده را از طریق فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین خریداری کنید و آن را در مکان مورد نظر تحویل گیرید.

آرد سوخاری ژاپنی

همان طور که گفته شد امروزه، آرد سوخاری در آشپزی مصارف بسیاری دارد. آرد سوخاری ژاپنی نانی است با رنگ روشن که خشک، ترد و برشته می باشد و باعث ترد  شدن و برشته شدن غذای مورد نظر می شود. از این نوع آرد برای سوخاری کردن انواع مواد غذایی پروتئین دار و سبزیجات استفاده می گردد. این نوع آرد در سه طعم اسپایسی، پاپریکا و ساده در بازار موجود هستند و بنا بر سلیقه و مزاج افراد قابل خریداری می باشند.

قیمت این محصولات بسته به کیفیت و تازگی و نوع طعم آن متفاوت می باشد. می توانید از طریق اینترنت نیز برای خرید اقدام کنید و پس از بررسی کیفی و قیمتی این محصول، نسبت به خرید آن پیشقدم شوید. با مراجعه به وب سایت ها و با تماس با شماره تلفن های موجود در سایت ها می توانید این محصولات را در هر نقطه از ایران که هستید، به راحتی تهیه نمایید.

پودر سوخاری عربی

امروزه به دلیل پر تقاضا و پر مصرف بودن غذاهای سرخ شده و فست فودی  دربین سنین مختلف و رواج این نوع غذا ها، طبیعتا استفاده از طعم دهنده ها و پودر ها و آرد های سوخاری نیز که در خوشمزه شدن این غذا ها نقش پررنگی دارند، زیاد شده است.

انواع پودر و آرد سوخاری به دلیل اینکه غذاهایی مثل مرغ و قارچ و انواع غذاهای دریایی و سرخ شدنی را ترد و برشته و خوشمزه می کنند بازار داغی دارند و مردم بنابر مزاج خور این مواد را در هر طعمی که بخواهند تهیه می کنند.  پودر سوخاری عربی نیز یکی از این نوع محصولات می باشد که با بافت ترد و نرمی که به انواع گوشت و صیفی جات می دهد، آنها را بسیار لذیذ و خوشمزه می کند. پودر سوخاری از خوراک و مواد غذایی پر مصرف در سطح جهان است، این خوراک بومی کشورهای آسیایی می باشد، ولی امروزه در اقصی نقاط جهان به عنوان غذای ویژه مصرف می شود، از این رو با توجه به نیاز بازار داخلی و خارجی مراکز خرید عمده، انواع این محصول را با کیفیتی عالی،   در سراسر کشور و جهان به فروش می رسانند.

این محصول که به غذا تردی و بافت نرمی  می بخشد. این محصول  باید دارای مزه و بوی مطلوب و عادی بوده و فاقد بو و مزه غیر مطبوع باشد. در بسته بندی کاملا محفوظ و محکم بسته بندی شده باشد. بر روی بسته کلیه اطلاعات ذیل مطابق، با قوانین معاونت غذا و دارو و اداره استاندارد ، درج شده باشد: * نوع و نام فرآورده * نام و نشانی کامل محل تولید * نام مواد متشکله * وزن خالص* شماره پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی * شماره سری ساخت * تاریخ تولید و انقضاء مصرف به ماه و سال * شرایط نگهداری * شماره و مهر پروانه استاندارد بر روی محصول درج شده باشند.