تولید عمده آرد سوخاری رنگی

آرد سوخاری رنگی از راه گرانوله کردن رنگ‌های طبیعی تولید میشود و از ان میتوان برای پخت فلافل ،همبرگر و عذاهای مشابه اینها استفاده کرد.کارخانه های زیادی در ایران به تولید عمده این محصول با کیفیت خوب میپردازند و با رعایت اصول بهداشتی که برای سلامتی مشتری لازم است ان را به صورت اسیاب شده به مصرف کنندگان عرضه میدارند که هر کدام ان‌ها را بر طبق نیاز و سلیقه خود خریداری میکنند.

تولید عمده آرد سوخاری رنگی

دلایل پرکاربرد بودن آرد سوخاری

دلایل پرکاربرد بودن آرد سوخاری امروزه اکثر افراد چه زن چه مرد دارای شغل هستند که ممکن است حتی شغلشان به صورت نیمه وقت نباشد و نتوانند هنگام رسیدن به خانه به اشپزی بپردازند بنابراین دنبال راهی هستند که بتوانند با صرف زمان کمتری به تهیه غذا برای وقت نهار یا شام بپردازند به همین دلیل بیشتر مردم به غذاهایی که وقت کمتری نیاز داشته باشد روی می اورند.

ارد سوخاری بسته به نوع اسیبا و الک کردن ان به صورت پودر،دانه درشت،دانه ادویه دار تولید میشود و برای هنگام هنگام سرخ کردن غذاها برای اینکه ترد و خوشمزه بشوند مثل مرغ، نوع درشت ارد را استفاده میکنند ولی برای کتلت یا ماهی نوع پودری ان کاربرد دارد.

دلیل دیگر استفاده از ارد سوخاری برای خوش مزه کردن غذا و حتی رنگ دادن به غذاها است و اگر به مواد اولیه ای که در ارد سوخاری است دقت کنیم میبینیم در ان از موادی استفاده شده که هرکدام نقشی در طعم دادن غذاها دارند مثله عصاره مالت که بدر رنگ دادن ب غذا و کیفیت ان نقش دارد یا روغنی که در ارد بکار رفته شده باعث ترد کردن غذا میشود و حتی به خود غذا حجم میدهد.

خرید ارزان آرد سوخاری رنگی

خرید ارزان آرد سوخاری رنگی ارد سوخاری رنگی به دلیل طعم‌های فراوان و رنگ های متنوع که به غذا بخشیده محبوبیت زیادی پیدا کرده و جایگزین ارد سوخاری معمولی شده است که از مهمترین انها کلاسیک، تمپورا، پانکو هست.

برای تولید این محصول از دو شیوهی خانگی و صنعتی استقاده میکنند که روش صنعتی برای سوخاری کردن مواد غذایب مناسب تر و بهتر است به این دلیل که ارد سوخاری که از دستگاه‌های صمعتی ایجاد میشود یکنواخت است بنابر این رنگ بهتری به غذهای سرخ شده با این ارد ، میدهد.

قیمت آرد سوخاری رنگی به فاکتورهای مهمی مانند نوع ارد،مقدار الک شدن،نوع ادویه های بکار رفته شده در ان بستگی دارد و دارای چهار رنگ قرمز،سبز،زرد،طلایی میباشد و آرد سوخاری بسته بندی در سایز‌های کوچک تا بزرگ فروخته میشود، همچنین فروش به صورت کیلویی هم در بازار صورت میگیرد که اخیرا با توجه به زیاد بودن میزان تقاضای خریداران،فروش هم زیادتر شده و فروشندگان حالت رقابتی با یکدیگر دارند و هرکدام فاکتورهای خود را موقع فروش محصول در نظر میگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.