قیمت مناسب آرد سوخاری کنتاکی

آرد سوخاری یکی از طعم دهنده ها و مکمل های غذایی برای خوراکی های سرخ شدنی مانند مرغ، میگو، ماهی، کتلت و … می باشد که طعم ترد و خوشمزه به غذای ما می بخشد و لذت خوردن آن را دو چندان میکند. امروزه مواد مختلفی جهت سوخاری کردن خوراکی ها وجود دارد ولی مسئله مهم کیفیت آن ها می باشد. آرد سوخاری کنتاکی عرضه شده در مجموعه ما، بسیار پرطرفدار و با کیفیت می باشد و مفتخر هستیم که محصولی در خور شأن مشتریان عزیز و با قیمتی مناسب عرضه می‌نماییم.

قیمت مناسب آرد سوخاری کنتاکی

مراحل تولید انواع آرد سوخاری

مراحل تولید انواع آرد سوخاری آرد سوخاری در شکل های مختلف ساده یا ادویه دار، دانه درشت و … تولید و عرضه می شوند. آردهای سوخاری معمولاً توسط نان‌های حجیم تولید می‌شوند. این نان ها در اثر حرارت خشک می‌شوند و رطوبت آنها گرفته شده و سپس به صورت آرد تولید می گردد. آرد سوخاری کنتاکی، یک طعم دهنده بسیار عالی جهت غذاهای سوخاری بوده و می‌توانیم با استفاده از آن، غذایی بسیار ترد و خوشمزه با طعم جدید داشته باشیم.

برخی پودرهای سوخاری طعم دار می باشند مثلاً فلفلی میباشند و طعمی متفاوت به غذای ما می بخشند. مخصوصاً جهت افرادی که به غذاهای تند علاقه دارند، بسیار مناسب می باشد. آرد سوخاری عرضه شده در مجموعه ما، توسط ماشین آلات صنعتی تولید می شود. این آرد به خاطر بافتی که دارد، روغن کمتری را جذب نموده و به همین سبب سالم تر می باشد. ترد کردن عالی غذا و نیز کیفیت بالای مواد اولیه آن باعث شده است این آرد سوخاری، به عنوان یک طعم دهنده عالی، طرفداران زیادی را داشته باشد.

برای خرید آرد سوخاری توجه داشته باشید که حتما از مراکز معتبر و برندهای شناخته شده خرید نمایید چرا که برخی از پودرهای سوخاری موجود در بازار از نظر کیفی در سطح پایینی بوده و خواسته شما را تامین نخواهد کرد. امروزه استفاده از آردهای سوخاری به مراتب افزایش یافته است چرا که اکثر نوجوانان و جوانان میل به غذاهای سرخ شدنی و فست فودی دارند و مصرف آرد سوخاری در واحدهای اغذیه فست فودی بسیار زیاد می باشد.

بازار فروش آرد سوخاری کنتاکی ارزان

بازار فروش آرد سوخاری کنتاکی ارزان مجموعه ما عرضه کننده آرد سوخاری بسته بندی با قیمت مناسب و کیفیت عالی می باشد. همچنین مجموعه ما در زمینه صادرات آرد سوخاری نیز فعال بوده و صادرکننده آن می باشد. علاوه بر آرد سوخاری، مجموعه ما عرضه کننده برخی محصولات دیگر نیز می باشد از جمله: پولکی، ارد سوخاری مخصوص ناگت، شنیسل، همبرگر و فلافل و کباب و کتلت. کنتاکی، روکش، مرینت، پودر سوخاری طعم دار یا ادویه دار، آرد تمپورا پانکو و آینز، ارد سوخاری رنگی، ارد سوخاری سفید، زرد، نارنجی و.. می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.