,

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا ساده

پودر سوخاری هاتی کارا

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا در دو مدل ساده و فلفلی با قیمت 5700 تومان توسط این وب سایت به صورت اینترنتی به فروش می رسد. خرید اینترنتی انواع پودر سوخاری این امکان را به مشتریان می دهد تا در هر مکان و زمانی بتوانند با قیمتی مقرون به صرفه اقدام به خرید محصول موردنظر خود کنند. پودر سوخاری فلفلی و ساده با برند هاتی کارا در بسته جعبه ای یا پاکتی 300 گرمی تولید و بسته بندی می شوند. فروش عمده این محصول توسط نمایندگی هاتی کارا در تهران انجام می شود.

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا قیمت پودر سوخاری هاتی کارا

شرکت های تولید آرد سوخاری

شرکت های زیادی توانسته اند طی سالهای اخیر انواع آرد سوخاری را با طعم ها و بسته بندی های مختلف و همینطور قیمت های متفاوت تولید و به فروش برسانند. یکی از این کارخانه ها، شرکت هاتی کارا می باشد که با نیاز سنجی بازار هدف و درک نیاز مشتریان و اهدافی همچون صادرات انواع پودر سوخاری، جهت شناخته شدن در بازارهای جهانی توانسته یکی از برندهای پرفروش در زمینه انواع پودر سوخاری فعالیت خود را وسعت بخشد.

برخی دیگر از این شرکت ها:

 • تردک
 • آمون
 • پانکو
 • ترخینه
 • برتر
 • گلها
 • الیت
 • مزه لذیذ

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا  قیمت پودر سوخاری هاتی کارا  قیمت پودر سوخاری هاتی کارا قیمت پودر سوخاری هاتی کارا

نمایندگی پودر سوخاری هاتی کارا

اعطای نمایندگی در تمامی حوزه ها از جمله حوزه مواد غذایی روز به روز افزایش می یابد. از انجایی که اعطای نمایندگی برای برندهای مطرح جهت تداوم و نظم دهی و دسترس پذیری مشتریان از اهمیت ویژه ایی برخوردار است شرکت هاتی کارا فروش محصولات خود را به صورت عمده از طریق نمایندگی های خود در سرتاسر کشور عرضه می نماید.

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا

 

انواع پودر سوخاری پس از تولید و بسته بندی آماده فروش می شوند بدین صورت که به نمایندگی برند مربوطه ارجاع داده می شوند تا از طریق نمایندگی به مراکز پخش، فروشگاه های مواد غذایی و … در حجم عمده فروخته شوند. مزیت خرید از نمایندگی در آن است که مشتری می تواند با قیمت تمام شده ارزان تری اقدام به خرید نماید.

طرز تهیه پودر سوخاری خانگی

 1. برای تهیه آرد سوخاری به روش خانگی ابتدا باید تکه های سالم و بدون کپک نان و خمیر نان را جدا کنید و سپس اقدام به خرد کردن این نان‌ها با دست کنید.
 2. تکه های کوچک نان را درون سینی بزرگی ریخته و در هوای آزاد قرار دهید تا کاملا خشک شود. (نان ها روی هم قرار نگیرند)

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا

 1. بعد از اینکه تکه های نان کاملا خشک و برشته شدند آنها را باید آسیاب کنید.
 2. بعد از اینکه نان ها پودر شدند، باید آنها را الک کنید تا دانه های یکدست داشته باشید. (تکه های درشت را دوباره آسیاب کنید).
 3. حال ادویه های دلخواه را اضافه نمایید و برای اینکه رطوبت باقی مانده از بین برود و آرد رنگ بهتری بگیرد مجددا آرد سوخاری را به همراه ادویه ها حرارت دهید.

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا

قیمت خرید پودر سوخاری هاتی کارابرای نگهداری این آرد از شیشه تمیز دردار استفاده نمایید و در یخچال نگهداری کنید.
قیمت خرید پودر سوخاری هاتی کارااز این آرد می توانید در تهیه ماهی سوخاری، مرغ سوخاری، میگو برگر و … استفاده نمایید.

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا

با توجه به تنوع فروشگاه های اینترنتی و خرید اینترنتی از طریق این وب سایت ها شاهد اختلاف قیمت پودر سوخاری هاتی کارا در بعضی از این فروشگاه ها می باشیم. چنانچه قصد خرید پودر سوخاری هاتی کارا را داشته باشید می توانید با قیمت ارزان تر از این وب سایت یا تماس با کارشناس فروش این مجموعه نسبت به خرید اینترنتی اقدام نمایید.

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا

قیمت این محصول در دو مدل ساده و فلفلی بین 4700 تومان تا 5300 تومان جهت فروش در حجم عمده متفاوت می باشد.