خرید آرد سوخاری طعم دار

 آرد سوخاری طعم دار در ایران از گستردگی و استقبال زیادی برخوردار است این آرد با کیفیت و قیمت بسیار مناسبی در بازار عرضه می شود خرید با قیمت عمده فروشی و مستقیم بسیار دلنشین تر است زیرا علاوه بر اطمینان به کیفیت محصول از قیمت بهتری نیز برخوردار شده آید.

خرید آرد سوخاری طعم دار

جدیدترین انواع آرد سوخاری طعم دار

جدیدترین انواع آرد سوخاری طعم دارجدیدترین انواع آرد سوخاری در بهترین کیفیت و خواص منحصر به فردی عرضه می شود برای مثال آرد گندم از اجزای تشکیل دهنده پروتئین به نام گلوتن تشکیل شده است.  گلوتن از دو نوع پروتئین ساخته شده است: گلوتنین ، که به آرد خاصیت ارتجاعی و گلایادین می دهد و مقاومت به کشش ایجاد می کند.  این دو جزء ، در تماس با آب یا هر مایع دیگر ، به طور متوازن برای ایجاد ساختار درون ارد کار می کنند و محصولی زیبا را به وجود می آورد.

 آرد غلیظ به طور طبیعی پیر شده است تا پروتئین ها را اکسیده کند و رنگدانه زرد طبیعی موجود در آردهای تازه آسیاب شده را سفید کند.  آرد بدون چربی مواد مغذی بیشتری دارد.

 آرد سفید شده به سرعت با گاز دی اکسید کلر پیر می شود.  سفید کننده همچنین برخی از مواد شیمیایی را که در ایجاد گلوتن دخالت دارند ، از بین می برد.  اگر با دقت نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که مقداری آرد سفید شده غنی شده است ، این بدان معنی است که پس از فرآیند سفید کننده ، بعضی از مواد مغذی (بیشتر آهن ، ویتامین های گروه B و بعضی اوقات کلسیم) دوباره به آرد اضافه می شوند تا با ارزش مغذی آرد بدون خاک مطابقت داشته باشند.  درصد بالای گلوتن ، معمولاً بین 11 تا 14٪ ، باعث می شود کشسان تر شود. آرد گندم از کل توت گندم از جمله سبوس و جوانه غنی از روغن تهیه می شود.  شما باید برچسب را بررسی کنید تا ببینید آیا 100٪ آرد گندم وجود دارد ، این بدان معناست که هیچ چیزی اضافه نشده یا گرفته نشده است.  آرد مستقیماً از آسیاب طبیعی است.  آرد گندم کامل باعث ایجاد طعم های بسیار مغذی و انواع بافت های ریز و درشت می شود که در نان های پوسته پوسته شده شکل می گیرد. آرد گندم دارای بیشترین درصد گلوتن است

آخرین قیمت خرید آرد سوخاری طعم دار

آخرین قیمت خرید آرد سوخاری طعم دارقیمت آرد سوخاری طعم دار درجه یک جهت خرید در بازار داخلی بسیار مقرون به صرفه است تولید انبوه این آرد به همراه قیمت بسیار مقرون به صرفه ای موجب شده است این آرد با کیفیت با قیمت بسیار مناسبی عرضه شود. جهت برخورداری از یک قیمت بسیار. مناسب و ایده آل می توانید با شماره ای که در همین سایت قرار می گیرد تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.